Skocz do zawartości

Dokąd To Wszystko Zmierza?


blake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Eurowizja - eurowizja - ale popatrzcie na to trochę z innej strony. W wieku przed emerytalnym idziecie do UM i stwierdzacie że czujecie sie kobietą i chcecia zmienić płeć,

Zamiast pozycjonować do 67 roku życia przechodzicie na emeryture, parę lat wcześniej w wieku kobiety.

Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło :-)

Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem.
Pesymista wie, co to za otwór >>>tanie noclegi<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe najlepsze jest to, iż każde szkolenie ma sens bo nas w jakimś kierunku kształci ;)

Ale taki marketing panowie to ja nie wiem czy nie przesada, meil, szeptanka a do tego czytam sobie na wp

A poniżej pyk ;)

https://zapodaj.net/0755724e6eaad.jpg.html

I ten żółty kolor masakra od razu was skojarzyłem ;)

Mimo wszystko odrobienia strat nawet w kwocie 6 zer do przodu

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten żółty kolor masakra od razu was skojarzyłem

Jest taki profil na fejsie Grafik płakał jak projektował ten baner nadaje się do tego profilu.

Zresztą widać rozpaczliwą kampanię marketingową. Dostałem emaila od prolink z reklamą skierowaną forum PiO do tego wątku. Powiem tyle: żenada.

Widocznie kolo jedzie cały czas na stracie. Nie dziwię się skoro zaprosił mało znanych "ekspertów/specjalistów"

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules - chyba tematy pomyliłeś... My tu o chinchili

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiającym jest prognoza lekarzy o chorobach które zbierają największe śmiertelne żniwo , na chwilę obecną są to choroby układu krążenia i nowotwory , zgadnijcie co prognozują na lata 2020 ..... Otóż w roku 2020 największe żniwo śmiertelne ma zbierać .... Depresja .

To tyle w temacie dokąd to wszystko zmierza i w temacie rozwoju cywilizacji oraz tego, że jest nam coraz lepiej i zapierd***y do przodu jak to wmawiają nam łżepolitycy oraz debile którzy twierdzą , że wszystko idzie ku lepszemu :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otóż w roku 2020 największe żniwo śmiertelne ma zbierać .... Depresja .

Tak, do tego czasu pokażą nam w tv wszystkie możliwe zboczenia i konfiguracje. Pomysły się skończą i przyjdzie... depresja ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności