Skocz do zawartości

Program Publiker...google


grafu

Rekomendowane odpowiedzi


Ps. Jeśli to nie prowokacja to zmień człowieku zajęcie bo nie dość, że bierzesz pieniądze za coś na czym się kompletnie nie znasz, to jeszcze szkodzisz firmom od których bierzesz pieniądze i dodatkowo szkodzisz branży.

Mariusz, jak w każdej branży.. wystarczy pooglądać "usterkę" :) Tak było, jest i będzie.. ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do publicznych baz można wykorzystać lepsze narzędzia... Jak rozmawiamy o standardzie i tym bardziej o osobie która obsługuje ten soft to nie myślę, że ktoś ma większą wiedzę, narzędzia (scraper bazy) niż to co dał soft.

Ps.

Jak masz bazę to masz inne zagrożenie, inne możliwości, inne wymagania, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności