Skocz do zawartości

Mailing Wp Reklama...?


messina

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o zlecaniu mailingu wp reklama? Korzystaliscie z takiego czegoś? Chodzi o promowanie produktów partnerskich, np. karty kredytowej. Ja chciałam wykupić mailing za 1500 zł na ok. 500 kliknięć z precyzyjnym targetowaniem. Np. prowizja z takiej karty wynosi 350 zł. Rozmawiałam z tą osobą, która zajmuje się kampaniami na wp i powiedziała mi, że oni mają doświadczenie i wiedzą, do kogo trafić z czym. Z kolei osoba z programu partnerskiego sales media mówi, że w przypadku tego produktu czy tego rodzaju produktu jest tylko ok. 1% z zapisujących się, finalizuje transakcje. No i komu mam wierzyć?

Co o tym myślicie? Czy lepiej wybrać produkt, który ma większą konwersję w mailingach, np. Nju mobile - stawka 60zł CPO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi czy sama lubisz dostawać "spam" na e-mail nawet w darmowej skrzynce i czy takie e-maile czytasz ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam wykupić mailing za 1500 zł na ok. 500 kliknięć z precyzyjnym targetowaniem.

drogo

mogę polecić w onet.pl, niestety za większą kasę ale za to dużo większy zasięg.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłem kiedyś "badania" na niezależnej grupie i jak czytam


wiedzą, do kogo trafić z czym

to mi się scyzoryk otwiera w kieszeni.. masowe mailingi na darmowych skrzynkach są przez blisko 100% użytkowników kasowane bez otwierania i nie pomaga tutaj treść.. bo nie ma w czym :D

Jasne, że ktoś w końcu otworzy.. i z tego ktoś kliknie.. tylko czy to jest gra warta świeczki?

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że masz możliwość zlecenia usługi oznacza, że ktoś chce na Tobie zarobić. Nie masz natomiast żadnej pewności, że ktoś coś kupi u Ciebie. Jak mam się bawić w wydawanie kasy na spamowanie skrzynek to wolę wydać kasę na Adwords, tam przynajmniej większa szansa, że kliknie ktoś zainteresowany.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Szczerze to z mailingiem jest różnie. Ludzie często traktują to jako
spam
i nie czytają w ogóle.Wpadłam zatem na pomysł, żeby wysyłać SMS-y. To
przeczyta każdy i jeżeli oferta jest atrakcyjna, to na pewno nie bd sie
zloscil;] Oczywiscie SMS musi zostac wyslany do osoby, której chociaż
przez mysl przeszło kupienie danego produktu. Każdy wtedy myśli "akurat
teraz jak o tym myślałam, fartnęło mi się". Sporadyczna wysyłka.
Takie usługi świadczy serwersms.pl Uważam, że jest to dużo
lepsze niż mailing. Masz pełną kontrolę. Zarządzanie, raportowanie, wszystko do
zmiany i ciągły wgląd. Zainteresowani mogą zapisywac się do Twojej bazy
danych poprzez nr współdzielony ShortCode. Jest on darmowy więc nic się nie traci.Poza tym jest to usługa wielofunkcyjna, bo:wysyłam SMS-y do stałych klientów.
wysyłam SMS-y do nowych klientów - potencjalnych, co jest bardzo ważne!
Przy e-sklepie używam wysyłki SMS-ów po to, aby informowac
klientów o wysłaniu paczki i nr tel. kuriera, z którym mogą się
skontaktować, w razie gdyby ich w ten dzień nie było w domu.Z takich usług korzysta Empik czy Orange.
No i najważniejsza sprawa: 0,03 zł za SMS-a Tanio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyślałeś o zgodzie? Wyślesz smsa do jednej losowej osoby ogarniętej a prawnik zrobi ci z d*** jesień średniowiecza a z konta hipotekę, której nie zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną art. 10 ust. 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smsy to naprawde zły pomysł, nic nie kojarzy sie gorzej ze spamem niż smsy. Rodzice od najmlodszych lat nam wpajają żeby nie odpisywać i ignorować wszelkie smsy ktore cos reklamują bo w 99% tak jest ze raz odpiszesz a potem płacisz za wiadomosci ktorych nie chcesz nawet dostawać a jak wiadomo o wiele ciężej jest sie z tego "wypisać" niż z subkrybcji email np.
Słowem, pomysł na smsy OUT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności