Skocz do zawartości

Supermarkety Internetowe


danieltr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z tego co się orientuję z przejrzenia ofert sklepów online to nie można kupować w nich alkoholu, więc niestety opcja, że ktoś będzie za nas taszczył zimne piwko odpada ;)

Pewno wynika to z tego, że nie da się zweryfikować przy składaniu zamówienia czy ktoś jest pełnoletni, a dostawca później się nie będzie bawił w legitymowanie, tym bardziej że płaci się przy składaniu zamówienia.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up bo generalnie nie ma ustawy, która zabraniałaby sprzedaży przez internet ale ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi precyzuje, że sprzedaż detaliczną napojów alkoholowych, zawierających powyżej 4,5%. alkoholu prowadzi się w punktach sprzedaży i tylko tam.

Mówiąc w skrócie: jak się jakiś urzędas dopyerdoli to (_|_) blada.

[edyta] jest nawet wyrok WSA

https://wojciechbonkowski.natemat.pl/86039,zakaz-sprzedazy-wina-przez-internet

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącznie z 4,5% czy do 4,5% bo prawie robi dużą różnicę :)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak któryś z Panów Papieży odwiedził Śląsk i zrobili prohibicję z tej okazji. Masakra a się chciało pić! Trafiłem na festyn i tam lali na potęgę Calsberga bo miał mieć mniej jak 4% :D

Jak ten browar smakował!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie zamawiam z Tesco i z Alma24.pl i oba te sklepy mają swoje plusy :) Tesco niestety ma płatną dostawę, Alma często już od 50 zł darmową.

Alma np. ma najlepsze (najświeższe) mięso i wędliny i często tam właśnie kupuję na zapas. Tesco ma więcej asortymentu. Dużym plusem jest to, że nie trzeba wnosić zgrzewek wody mineralnej, mleka itp. :)

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak któryś z Panów Papieży odwiedził Śląsk i zrobili prohibicję z tej okazji. Masakra a się chciało pić! Trafiłem na festyn i tam lali na potęgę Calsberga bo miał mieć mniej jak 4% :D

Jak ten browar smakował!

Ja sobie mało co nerki nie zniszczyłem, znaleźliśmy knajpę która serwowała browara ze sprajtem, czy browcole, miało to max 3%, trzeba było wypić wiadro aby zadziałało. 2 dnia jechaliśmy za Piaseczno po trunki +-20km od Warszawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję z przejrzenia ofert sklepów online to nie można kupować w nich alkoholu, więc niestety opcja, że ktoś będzie za nas taszczył zimne piwko odpada ;)

Pewno wynika to z tego, że nie da się zweryfikować przy składaniu zamówienia czy ktoś jest pełnoletni, a dostawca później się nie będzie bawił w legitymowanie, tym bardziej że płaci się przy składaniu zamówienia.

https://www.bdsklep.pl/alkohol-i-tyton,31 ja tu widzę pełny bar :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy internetowe to też jest teraz bardzo dobry trend,który będzie rósł.

Ludzie wola robić zakupy przez internet ponieważ mogą spokojnie sobie poprzeglądać, w sklepie nie zawsze bo czujemy presje ze ktos nas obserwuje patrzy ocenia itd. No i ta chęć kupowania wszystkiego i parzymy do portfela a tam :D
Najfajniejsze jest to ,ze sklepy zaczynają wprowadzać bardzo przyjemne dla klientów programy partnerskie.

https://www.syn-trade.pl/

To moim zdaniem kiedyś może być bardzo duży hit,konkurujący z molochami.
Narazie wadą jest troche design no i to ,że jest mało produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bluro to taki poniedziałkowy żarcik? takie "platformy" działają już od wielu lat i jedna, pochodząca ze stolnicy powoli zwija biznes ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Narazie wadą jest troche design no i to ,że jest mało produktów.

Na razie to nic praktycznie tam nie ma poza bełkotem rodem z Amwaya i skończy sie szybciej niż zaczeło ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności