Skocz do zawartości

Ocena Strony Autogen.pl


Ecnelis

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się jedynie przyczepić delikatnie strony graficznej, nie bardzo pasuje mi ta kolorystyka do tematyki strony A tak to wydaje mi się że włożyłeś sporo pracy w te stronę i prezentuje się całkiem nieźle. Gdybym interesował się starymi autami, wylądowała by u mnie w zakładkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie uwagi odnośnie kolorystyki pojawiają się też w opiniach zbieranych od użytkowników. Być może zrobi się w przyszłości mechanizm pozwalający na wybranie własnej kolorystyki. Na razie kolorystyka jest taka, ponieważ nie chciałem iść po oczywistą w tej tematyce czerwień/czerń i tym podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze prawą część strony wolną. Wstaw tam coś np. tagi

W prawej czasem jest wolne, czasem nie jest... Tagi może kiedyś się pojawią, bo pewnie Google i inni by to polubili, ale na razie objęcie nimi kilku tysięcy artykułów wydaje się graniczyć z niemożliwym. :D

Możesz polecić na priv fachowca który taka stronę ci zrobił ?

To byłbym... ja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Strona wygląda według mnie jak portal z ogłoszeniami aut na sprzedaż i nie jest dla mnie zbyt zachęcająca, ale ja się nie interesuję samochodami, więc może się nie znam ;) Myślałam, że to będzie fajna, przyciągająca uwagę strona, a bardziej wygląda jak blog. Zresztą to chyba jest blog, choć adres na to nie wskazuje. Gdyby to był portal z ogłoszeniami to byłby bardzo fajny, grafika jasna i przejrzysta, schludna, ale jako portal dla pasjonatów to jak dla mnie jest... za mało pasjonujący ;). W każdym razie wszystkie napisy widzę w google chrome ucięte - w IE jest ok. Ucięte są tytuły, elementy menu... Nie wiem, o co chodzi i dlaczego tak jest :(

Profesjonalne stoiska targowe - https://kornet.pl Proste strony internetowe, loga, wizytówki... --> moje projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest blog ani strona z ogłoszeniami. ;) Skąd przekonanie, że to blog? Co dokładnie rozumiesz przez to, że strona jest za mało pasjonująca, czego brak?

Problem z czcionkami Google pod Chromem jest mi znany i... na razie nie ma chyba jednego, prostego rozwiązania, a występuje gdy ktoś ma zainstalowaną w systemie czcionkę z Google Fonts, która jest użyta na stronie. Google od dawna olewa sprawę: https://code.google.com/p/googlefontdirectory/issues/detail?id=152

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecnelis, strona po prostu ma układ jak typowy blog, nie ma prawie żadnej oprawy graficznej, bannera... Układ strony jest standardem blogowym: na górze menu, z prawej strony "widgety" z najnowszymi, najpopularniejszymi artykułami itp., a po środku nudna lista wpisów. Dla mnie wszystko to się zlewa i jest nieinteresujące, przydałaby się wypasiona grafika z dużym bannerem na głównej stronie prezentującym np. najciekawsze, najfajniejsze auta albo najnowsze wyjątkowo warte uwagi artykuły. Pod spodem mniej treści, podzielonej na różne działy, aby nie było wszystko zlane w jedną papkę. No nie wiem, ja bym dodała wyraziste kolory, więcej energii, mocy... Bo teraz to dla mnie wizualnie ta strona wygląda jak ładny i schludny portal ogłoszeniowy (pod względem wyglądu, nie treści, przecież widzę, że nikt tam nic nie sprzedaje ;)) Ale może maniakom samochodowym taka strona wystarcza, ja oczekuję czegoś znacznie więcej, zwłaszcza w takiej pełnej mocy i pasji tematyce (mam przed oczami taki portal "marzeń" i aż mi żal, że go w rzeczywistości nie ma, bo choć nie pasjonują mnie samochody, to na taki bym chętnie zajrzała ;))

Profesjonalne stoiska targowe - https://kornet.pl Proste strony internetowe, loga, wizytówki... --> moje projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności