Skocz do zawartości

Reklama Po W Adsense


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie politycy zrozumieli ze mozna sie reklamowac poprzez adsense.

obserwuje na moim kulinarnym blogu reklame Bartoszewicza:)

siedzi taki kandydat do eurosejmu pewnie z kalkulatorem i liczy:

w razie wygranej - dostaje diety i doplaty - x hajsu

kampania adwords - x hajsu

konwersja - x procent

kurdy, to sie pewnie oplaca ten adsense?

a i inne srodki reklamy jak tv gazety radio - za drogie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś widziałem reklamę kandydata PiSu, więc pewnie lada dzień pozostałe większe partie uruchomią swoje kampanie. Obawiam się, że te reklamy i tak nie będą miały większej klikalności, więc z tym zarobkiem to może być wątpliwa sprawa. Chyba, że konkurencyjne sztaby wyborcze będą sobie wyklikiwać budżety, ale wtedy i tak na koncie pojawi się zapewne "nieprawidłowy ruch" i nici z zarobku :]

Oryginalne życzenia noworoczne www.nanowyrok.pl | Znane aquaparki i parki wodne. | Terapia poznawczo behawioralna www.terapia-bielsko.pl w Bielsku-Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kewstia prestiżowa, oni to traktują ambicjonalnie "o patrz ten se wykupił billboardy przy alejach, ja wezmę większe. On ma banery 728x90, jak wezmę 750x200".

CTR to chyba w promilach mierzony, to czysta kampania wizerunkowa ale nie zapominają też o remarketingu. Tzn. agencje nie zapominają tego zaproponować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności