Skocz do zawartości

[Szukam] Specjalista Seo/sem (Woj. Pomorskie + Inne)


JoomLAB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam aktualnie pracy jako Specjalista SEO/SEM na terenie województwa pomorskiego, najlepiej w Trójmieście, ale nie jest to warunek konieczny. Rozmyślam też nad poszukiwaniem pracy w innych województwach, ale nie ukrywam, że jestem lokalnym patriotą i chciałbym najpierw znaleźć pracę po sąsiedzku:)

Od 7 lat zajmuję się pozycjonowaniem stron www. Posiadam własne zaplecze pozycjonerskie :) Lubię swoją pracę, która jest moją pasją - ot takie hobby w postaci możliwości rozwoju innych firm wykorzystując wszystkim znaną wyszukiwarkę google:) Jestem na bieżąco z nowościami dotyczącymi SEO i wszystkim co jest związane z reklamą w Internecie.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na dariusz.trabka(at)gmail.com z dopiskiem w tytule [praca PiO]. Szukam pracy stałej i interesuje mnie długofalowa współpraca. Aktualnie powstaje też strona portfolio, na której będzie można znaleźć więcej informacji o mnie + blog i jak tylko będą live to dam wszystkim znać :)

Podam teraz kilka moich umiejętności (lista będzie uaktualniana, kolejność przypadkowa - pogrupuję je w wolnej chwili):

  • tworzenie stron internetowych w cms joomla, wordpress
  • pozycjonowanie stron www
  • optymalizacja stron
  • budowanie zaplecza na potrzeby pozycjonowania
  • planowanie i wdrażanie strategii seo
  • link building
  • seo audyty
  • praktyczna znajomość google analytics oraz webmaster tools
  • prowadzenie kampanii adwords
  • stały kontakt z klientami
  • przygotowanie ofert i wycen dla klientów
  • doradztwo w sprawach marketingu internetowego
  • analiza konkurencji w wyszukiwarce
  • monitorowanie i analiza postępów pozycjonowania

Pozdrawiam

Darek Romanowski

Specjalista ds. Marketingu w Wyszukiwarkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności