Skocz do zawartości

Smartphone - Jaki Do Internetu, Dzwonienia, Sms


msiedlecky

Rekomendowane odpowiedzi


I co najważniejsze - na Androidzie

w sensie cieszysz się, że gugiel będzie sobie robił backupy Twoich danych? :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie, w sensie, że jest wygodniejszy i dużo aplikacji na niego, nie trzeba instalować żadnych programów do połączenia telefonu z komputerem. A co do danych, co im po tym... mają dane tylu ludzi, że nie będę się jakoś specjalnie wyróżniał :D

WYKONAM: teksty, grafikę, strony www oraz bannery flash.

>>> Moje allegro <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up tego bez androida - przecież to oczywiste :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Przy okazji zmiany telefonu postanowiłem pójść o krok dalej i pożegnać się z Androidem. Wybór padł na Nokię Lumia 930. W kieszeni ciut ubyło, system poznaję, zdjęcia jak na telefon są doskonale (korzystam w pracy), zasięg i jakość rozmowy bez zarzutów.

Satysfakcja z odłączenia się od Google bezcenna :D

https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/nokia-lumia-930-test.html

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku korzystam z Nokia z Windowsem i nigdy więcej Androida. Sklep posiada wszystkie niezbędne softy ( ja wydałem ok 150 zł na premium wersje, ale można i korzystać z darmowych odpowiedników), a zdalny pulpit jest najlepszy jaki spotykałem w telefonach. W naszej pracy to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przymierzam do wyjścia z androida, już ostatnim razem jak zmieniałem telefon chciałem brać lumię, ale mnie namówili na andkai tak się w sumię męczę teraz. Co jakiś czas zaczyna mulić tak, że czasem mam ochotę rozbić telefon o ścianę.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, przecież dla wielu z Was Windows, to tak "BE" system :beee:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Windows będzie ten sam i na komórkę, tablet i komputer. Większość z obecnych telefonów Nokia dostanie darmowe update, konkretne modele można sprawdzić na stronie.

Windows to konieczność bo większość softów SEO działa pod Windowsem. Takie mniejsze zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam HTC Desire 310 i jeśli chodzi o obsługę poczty, rozmowy i sms nie narzekam. Android mi nie przeszkadza byle nie wygrywać wszystkiego co popadnie ;) In minus słabe zdjęcia, więc jeśli ktoś szuka aparatu fotograficznego to zły pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności