Skocz do zawartości

Test Wiedzy O Seo


Lexy

Rekomendowane odpowiedzi

Golum... takie pytania musialy sie pojawic dla zmyly... ze niby to test sprawdzajacy wiedze... hehe a tak naprawde Lexy zbiera odpowiedzi... bo sama nie wie hehe wiec zamiast zalozyc nowego nicka i zapytac na forum jako poczatkujacy... zrobila test hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zróżnicowanie pytań zarówno pod kątem poziomu, jak i rodzaju sprawdzanej wiedzy.

Tylko jaki sens, przy takim założeniu, ma późniejsza klasyfikacja posiadanej wiedzy?

W żaden sposób test nie jest miarodajny. A szkoda, bo ktoś się napracował przy tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko jaki sens, przy takim założeniu, ma późniejsza klasyfikacja posiadanej wiedzy?

No cóż... to nadal wiedza o SEO, niezależnie od tego czy pytanie dotyczy nazwiska osoby z Google czy wskazania postępowania zgodnego z wytycznymi Google, czy z kolei jest to bardziej techniczna wiedza. W sumie to jako pierwszy zwróciłeś uwagę na to, że tego typu zróżnicowanie pytań może być problemem, dlatego jestem lekko zdziwiona. Nie widzę też, aby właśnie te pytania sprawiały trudności większości osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydałby się jakiś dobry seowiec z Olsztyna ;-) I pewnie w pierwszej kolejności w ten sposób byśmy go sprawdzili. Jak będzie poziom co najmniej średniozaawansowany, to wyświetliłyby się szczegóły na temat tego, gdzie wysłać CV. Jak niżej, to "przykro nam, ale szukamy seowca z doświadczeniem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzyskałeś 38/50 punktów!

Twój poziom to: podstawowy

Przed Tobą jeszcze długa droga...

Nie świadczę usług seo to nie mam się czego wstydzić. Test dla zawodowego seowca to może nie jest żadnym sprawdzeniem wiedzy, ale dla osób interesujących się tym hobbystycznie z pewnością ciekawe narzędzie. Pytanie 14 i 16 pokazało mi pewne błędy w linkowaniu wewnętrznym, wiedziałem, że nie robię tego idealnie ale teraz już wiem czemu :) Można śledzić godzinami forum i przedzierać się przez słowne przepychanki i mimo tego nie trafić na podstawowe pojęcia. Mi w każdym razie test się przydał.

Tablice fluorescencyjne Led, banery Led - nowoczesnareklama.enstal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodziło ;) Sama już teraz z odpowiedzi widzę, że problemy sprawiały głównie te na początku, np. pytania dotyczące limitów w długości indeksowanego lub wyświetlanego tytułu. I mam nadzieję, że więcej osób po wypełnieniu testu, zwróci większą uwagę na niektóre kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności