Skocz do zawartości

Jak Wyciszyć Odgłosy Otoczenia W Pracy?


conradd

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresuj się zatyczkami firmy 3M, nie żadne woskowe badziewie, one są ze specjalnej gąbki, idealnie wyciszają. W aptece kupisz za kilka złotych, wystarczają na około tydzień, zanim się nie odkształcą i nie zaczną przepuszczać dźwięku. Nie pamiętam dokładnego oznaczenia (żółte, opakowanie papierowe, składane jak pojemnik na McWrapa w macu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie jednak o potrzebie codziennego mycia uszu ;) (tak wielu pewnie powie, iż to robi ;)

Niestety nie chodzi o pałeczki (jeśli stosujecie stopery, to w ciągu dnia zbiera wam się woskowina)

Wskazane czyszczenie za pomocą strzykawki

Polecam

ialpinemotosafeprozatyc.jpg

Stopery muszą również zostać dopasowane do rodzaju ucha, jego kształtu i wielkości

Jeśli ktoś chce uzyskać maksymalny i optymalny efekt, no to są już na rynku stopery elektroniczne ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopery są fajne jak komuś nie dzwoni w uszach, ja mam lekko uszkodzony słuch przez co dzwoni mi cały czas i zatyczki tylko pogarszają sprawę bo słyszę już tylko dzwonienie :D

Polecam dobre słuchawki (używam steelseries siberia v2) i one same w sobie świetnie wygłuszają, lekka muzyka w tle i jest koncentracja :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh piętro niżej wprowadz iła się brać studencka no i wiadomo "party do rana" , najgorzej, że naprzeciwko jest mieszkanie mojej Mamy , odczekałem 3 imprezy , 3 x zwróciłem uwagę ... Za 4 razem zszedłem podkurwiony na na dół powaliłem chwilkę w drzwi złapałem za schaby tego co otworzył, glebnąłem ..... I okazało się, że to był imprezowy "gość" nie gospodarz ... Ale od tamtego momentu jest względny spokój i chłopaki grzecznie mówią dzień dobry na klatce ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beer jak najem tam jest to można pofatygować się do włascicela z telefonem i mu przekazać że demolka jest i tak do skutku, jak własciciel to poprosić o spokój bo mu sesja nei pójdzie ...

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imprezy skuteczny sposób to telefon na policję z informacja, że widziałeś wchodzących do mieszkania z bronią. Zasugerować jeszcze, że to pewnie handlarze narkotyków. Cisza gwarantowana. Sposób sprawdzony.

Oczywiście zadzwonić incognito.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciela już uprzedziłem i poinformowałem , że istnieje możliwość pozbawienia go praw własności przez wspólnotę :D



telefon na policję z informacja

Była wzywania już 3 x sami proponowali założenie sprawy sądowej ale nie mam czasu na razie ;)


Gówniarzeria w sumie dwa mandaty dostała

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

To jeszcze zależy czy chodzi o wyciszenie małego domowego biura czy open space. W domu wystarczą zatyczki do uszu, ewentualnie dobre słuchawki. W open space już jest większy problem. Widziałem w jednej firmie takie rozwiązanie ciach link- wyglądało to ciekawie, ale nei znam cen i nie wiem na ile to pasuje do Twojego problemu. Nie dość, że wycisza to masz możliwość pracy z kompem czy tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności