Skocz do zawartości

[Szukam] Staż Kraków Seo, Marketing


Pyciak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Szukam stażu (np. z bezrobocia), dzięki któremu będę mógł rozwinąć swoje umiejętności oraz nauczyć się posługiwania narzędziami do pracy przy pozycjonowaniu czy marketingu.

Obecnie mam 19 lat, ukończyłem liceum ogólnokształcące. "Siedzę" w branży seo już jakiś czas, wiem z czym to się je, jednak oceniam swoje wiadomości/umiejętności na niewystarczające, żeby podjąć pracę w tym kierunku, stąd właśnie chęć podjęcia stażu.

Dobra, może trochę o tym co umiem/czym się zajmowałem:

  • copywriting (mam lekkie pióro, mogę pisać teksty zarówno profesjonalne jak i zapleczowe)
  • budowanie zaplecza (postawienie strony na CMS'ie + wypełnienie jej treścią, optymalizacja, zaindeksowanie czy linkowanie)
  • zajmowałem się także prowadzeniem oraz "rozkręcaniem" for internetowych
  • samodzielnie pozycjonowałem kilka stron internetowych (z większych zleceń mogę wymienić pozycjonowanie serwisu malyglobtroter.pl)
  • tworzenie i zarządzanie fanpejdżami
  • katalogowanie, preclowanie (poznałem ten biznes także od drugiej strony, posiadałem różne katalogi/pressel page)

​Zdecydowanie nie będę kulą u nogi dla Ciebie i Twojej firmy ;) Co prawda nie jestem specjalistą, jednak mam solidne podstawy i wydaje mi się, że będę przy odrobinie cierpliwości można ze mnie zrobić niezłego pozycjonera :) Szukam czegoś w okolicach Krakowa, posiadam prawo jazdy i własny samochód.

Kontakt:

  • PW
  • mail: sd-4@gazeta.pl
  • tel.: 733976249

​Pozdrawiam,
Szymon Dominik

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności