Skocz do zawartości

Ankiety W Postach


dziki_rysio_997

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Z tego, co widzę, jest na forum możliwość utworzenia ankiety gdy zakładamy nowy wątek.

Brakuje mi jednak możliwości dodania ankiety w kolejnym poście już istniejącego wątku.

Przykład: chciałbym zapytać forumowiczów o to, czego najbardziej chcieliby w kolejnej aktualizacji programu. Jednocześnie nie chciałbym zaśmiecać forum tworząc nowy wątek.

Czy istnieje możliwość doinstalowania wtyczki pozwalającej na ankiety w pojedynczych postach?
Rozwiązanie alternatywne (i chyba dość proste do wdrożenia): może dałoby się stworzyć podforum, na którym wątki byłyby kasowane automatycznie po 7 czy 14 dniach? Na niektórych forach są takie działy (w których można sobie coś "wypróbować" i po kilku dniach tematy wylatują).

Wtedy można by było założyć sobie ankietę, zebrać głosy Użytkowników, po czym taka ankieta wylatywałaby z forum żeby go nie zaśmiecać.

Jak to widzicie?

Pozdrawiam,
Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jimmi:

Dla mnie bez różnicy - o automatycznym kasowaniu pisałem tylko ze względu na "porządek" na forum.

Z tym działem by było dla mnie najlepiej (tym bardziej, że głupio zawracać głowę moderatorom takimi drobiazgami - i tak mają dużo innej roboty).

Dziękuję Panowie za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności