Skocz do zawartości

Allegro - Zwrot Towaru, Jak Się Zabezpieczyć Przed Ewentualnym Oszustem


Kesera

Rekomendowane odpowiedzi

@Carnagge nie do końca - poruszałem kiedyś ten temat z dużą firmą kurierską i wiem, że każda przesyłka jest ważona w automatycznej sortowni i jej waga zapisywana jest w systemie. Łatwo więc udowodnić ile paczka ważyła a na podstawie tego, że w paczce był kg ziemniaków a nie np. ważący 123g telefon.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcmagik - no tak, ale jak odsyłasz paczkę to masz dane ile paczka ważyła jak przyszła do Ciebie no i włożysz tych ziemniaków tyle, żeby waga się zgadzała ;) no chyba, że ktoś jest głupi i tak jak mówisz napcha kilo kartofli jako samsunga galaxy ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności