Skocz do zawartości

Jakie Są Szanse Na Odbycie Stażu W Branży Seo ?


Pyciak

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mozesz puscic praktykanta luzem w firme i powiedziec mu tylko zeby znalazl sam sobie prace

i obowiazki. W ten sposob osoba kreatywna sama znajduje luke w funkcjonowaniu firmy i probuje ja zapelnic. W ten sposob funkcjonuje wiekszosc liczacych sie, zagranicznych korpo. W PL to raczej kazdy sobie skrobie i mysli jak drugiego zachaczyc...

Hahahaha

ZaChaczyć ;) Kapitan Hook ;)

Podaj mi nazwę firmy, korporacji, przedsiębiorcy, gdzie stazysta, praktykant gdziekolwiek jakikolwiek podwładny, nie ma określone co nalezy do jego obowiązków

W ten sposob funkcjonuje wiekszosc liczacych sie, zagranicznych korpo

Wrzuć linki ze staży i szkoleń, a ja wrzucę 3, z praktyk dla firmy produkującej podzespoły (choć niewielkie bo tekstylowie w latach 2000) do Porsche, Lamborghini, wrzucę ci tutaj zakres praw i obowiązków jaki na mnie spadał (w 1 dzień ci to wytłumaczyli na spotkaniu)

Z tego co piszesz nie masz pojęcia o czymś takim jak

-Praktyka płatna czy bezpłatna (studencka, szkolna, zawodowa, miesięczna, tygodniowa, roczna itd..)

-Nie masz wiedzy o stażach jak i kursach oraz szkoleniach dokształających

Mam pytanie , kto tutaj okaże CV z praktyką powiedzmy w 1998 roku? no nikt, jest tylko gadanie, nawijanie o korporacjch i takie tam

(jednym słowem muszę sobię stopkę zmienić, wtedy zacznę tematy w stylu być albo nie być ;)

A tak poza tym to miłego dnia ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności