Skocz do zawartości

Potrzebna Pomoc W Windows7


bluro

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Chłopaki.
Nie wiedziałem gdzie napisać od 3 godzin meczę się z moim nowiutkim systemem jakim jest Windows 7.
co prawda mam dużo miejsca ale stwierdziłem ,ze warto jest zwiększyć rozmiar dysku C o te 40-50gb.

Problem jest następujący.... mogę zmieniać wszystkie partycje tworzyć nowe itd ale za cholerę nie mogę zmienić Partycji systemowej C. używałem 3 najpopularniejszych programów i nic :(

teoretycznie jest mi to do szczęścia nie potrzebne ale jakoś się uparłem.

Potrzebna pomoc, pomożecie obywatelu ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R.U.Sure

Witaj, próbowałeś EaseUs Partition Master? Może masz jaką partycję ukrytą za partycją C: i ta blokuje powiększanie? Do tej pory tym programem z poziomu Windowsa udawało mi się robić duże i dosyć skomplikowane operacje na partycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, próbowałeś EaseUs Partition Master? Może masz jaką partycję ukrytą za partycją C: i ta blokuje powiększanie? Do tej pory tym programem z poziomu Windowsa udawało mi się robić duże i dosyć skomplikowane operacje na partycjach.

Tak i jako jedyny zostawiłem na dysku inne programy instalowały masę śmieci

(opcje odznaczania były widocznie bardzo ukryte)

Po prostu dysk wygląda jakby był własnie zablokowany,napisałem na kilku forach i generalnie nikt nie umie mi pomóc.

Wszyscy mówią o tych samych metodach których już próbowałem i są nieskuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/windows-7/2012/04/zaawansowane-funkcje-systemu-windows-7.aspx

Tylko tak dla przypomnienia najpierw musisz odjąć z innej partycji część GB i wtedy ono przechodzi do nierozdzielonej puli i wtedy ją dodajesz do partycji systemowej.

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem teraz mam inny proszę sobie wyobrazić ze chciałem rano zainstalować sobie grę.
pobrałem aplikacje demon tools która była mi potrzebna ona w sobie zawierała jakiegoś śmiecia

aplikacja z pierwszych stron Google albo dobreprogramy albo instalki.

mając doświadczenie ze dziś niema nic za darmo, a programy naszpikowane są całą stertą syfu.

oczywiście sprawdzałem co pobieram podczas pobierania chciał pobrać bodajże 10 dziadowskich aplikacji które do szczęścia były mi potrzebne

jak kąpielówki gdy jest -20oC. to i tak padłem ofiarą.
jedno klikniecie myszki nieprawidłowe dokonało w moim komputerze około 120 infekcji zablokowało mi internet itd a sam syf było strasznie trudno usunąć. gdy po około 4 godzinach udało się naprawić tak internet dalej nie działa.

normalnie wstyd dla kaspersky ,żę przepościł taki wynalazek.

qone8.com( moja wersja była jakaś ulepszona i pościągała inny syf) wyobraźcie sobie ze tylko raz kląkłem i aplikacja podszywała się pod demontollsa 1 dzień działał system. gdy ogarnę wszystko a muszę widzę po rejestrować się na rożnych forach bo i teraz chrome otwiera sie podwójnie i w ogóle cyrk. puki co windows 7 oceniam bardzo negatynie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7/64 SP1 to obecnie nie tylko w mojej ocenie - najlepszy system operacyjny ze stajni Windows. Zawirusować można każdy. Ciężko mówić czemu Kasperski puścił, ale prawdopodobnie tak była zbudowana instalacja ze podstawowa baza Kasperskiego nie dala rady lub crack był robiony softu lub gry. Co do 4 godziny czyszczenia, to trzeba było najpierw przywrócić system przy pomocy punktów przywrócenia, zajęło by to ok 20 min. Bardzo mało wirusów może tak nadpisać się że przywrócenie nie kasuje ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie gry nie można było zainstalować własnie i z tego pliku wirtualnego napędu.
nie było ani cracka ani nic było wszystko na dysku.
Udało mi sie generalnie wszystko naprawić tylko problem jest ze chrome otwiera się podwójnie

(nie jak przed infekcjią ze jedno teraz otwiera 2 okienka a mnie to denerwuje)

no i z internetem ale widzę ze to problem jest ze ludzie tez to mają.

Co do wirusa z tego co czytam to ma wysoki poziom zaufania i dlatego Kaspersky nic nie zrobił :(

SpyHunter znowu nie chciał mi działać a kazał sobie pąłcić najlepsze narzędzie które to posprzątało ale zostały jeszcze do wyczyszczenia mi klucze

to taki mały programik Ad cośtam (polecany do malware) natomiast Malware Anti Bytes dokończył sprawę.

a co do przywrócenia gamoś nie utworzyłem recovery discu jeszcze :P

ale jedno jedno paskudne klikniecie narobiło takiego spustoszenia.

wiem ,ze to nie wina 7 bo na xp tez by pewnie tak było. działa szybko i fajnie ta 7ka.

ale winę na kogoś musiałem zrzucić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko naprawione. niestety chrome jeszcze otwiera się podwójnie.
widocznie muszę się przyzwyczaić do tego bo inaczej to nie wiem o co tu chodzi.

Swoją drogą łatwo sobie w ten sposób uświadomić, że w sieci ciężko o bezpieczeństwo...

Zgadza się praktycznie każdy ale to każdy darmowy program jest dziś naszpikowany tymi śmieciami.

Pamiętajcie by instalując czytać czytać i jeszcze raz czytać i nie zaznaczać żadnych "dodatkowych aplikacji" bo to zwykły wał.

Dziś nie ma nic za darmo a jak już macie takie instalki które są bez tych dodatków to magazynujcie bo są na wagę złota :)

Windows 7/64 SP1 to obecnie nie tylko w mojej ocenie - najlepszy system operacyjny ze stajni Windows.

Taki właśnie mam, wadą to jest ilość aktualizacji na nowym Windowsie siciaga i ściąga i ściąga chyba ze 20 razy

komputer się resetuje ale jak już pozjada swoje to jest ok.

Tak więc narzazie daje sobie spokój z partycja zoabacze jak będzie sobie radził a jak nie to przy wgrywaniu podzielę już prawidłowo bo żadne siły którymi próbowałem nie pozwalają dyskowi c na zwiększenie.

Boli mnie jednak że system był czyściutki i nowiutki minęło no nie wiem ile możne 48 godzin i taki psikus :( + ten internet to przesada była cały dzień szukania naprawiania a to system tworzy jakieś głupie wpisy i dwa połączenia sieciowe :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności