Skocz do zawartości

Festiwal Seo 2014 Katowice - Kto Był? Opinie


mcmagik

Rekomendowane odpowiedzi

Było trochę merytoryki, było trochę show, było after czyli, to co zawsze jest na takich konferencjach, taki jest scenariusz wszystkich tego typu wydarzeń, a niedociągnięcia przy organizacji tego festiwalu przyczynią się do podniesienia poziomu następnych spotkań. Mnie zastanawia jedna rzecz, bo gdy na początku zapoznawałem się z agendą, to była tam jeszcze Ewelina, a nie przedstawiała nic na Festiwalu.

Odkrywam przed Tobą wszystkie karty na marketing BLOG. ;)Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych

pozycjonowanie-chorzow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

była tam jeszcze Ewelina, a nie przedstawiała nic na Festiwalu.

A to kto tam w takim razie śpiewał? Byli jacyś z tych bardziej znanych aktorów... tzn. muzyków? :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś interesowały foty z Festiwalu to...

Z przyjemnością obejrzę jeśli wrzucisz w miejsce bez logowania, nie mam fejsbuczka.

@mcmagik, wygląda na to, że za szybko wymiękłeś. Następnym razem zamów hotelik i drąż temat do końca ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikoś, ja już wyrosłem z lansowania i wspólnego lizania się po pośladach a taka tam panowała atmosfera :)

"Wiedza" była przekazywana w sposób nieczytelny - zwłaszcza dla amatorów, z którymi miałem przyjemność siedzieć w ostatnich rzędach, gdyż pierwsze rzędy były dla "elyty"

Jeżeli to miała być impreza wódczana dla "wtajemniczonych" i zaproszonych to trzeba było zrobić wejściówki i rozdać je wybranym - mniejsze wydatki, mniej marketingu a suma lansu taka sama..

Nazwanie tej imprezy festiwalem porównuję do festiwalu piosenki w Opolu - z roku na rok większe bagno, które już nie przypomina niczego, ale nazwa została dumna ;)

Przez kilkanaście lat nauczyłem się, że biznes to nie całowanie się po (_|_) bo na bank tej imprezy nie można nazwać utrzymywaniem poprawnych i dobrych stosunków - no chyba, że nie biznesowych :P

-----
powyższe to moja prywatna opinia, do której mam prawo - w polemikę na jej temat wdawał się nie będę.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to miała być impreza wódczana dla "wtajemniczonych" i zaproszonych

Następnym razem proponuję zrobić wjazd grupowy zwykłych userów (spamerów) z forum.

Umówimy się, zajmiemy najlepsze miejscówki, będziemy pić i śpiewać. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Umówimy się, zajmiemy najlepsze miejscówki, będziemy pić i śpiewać. :)

Lepiej jechać nad rzeczkę - lepszy klimacik niż oglądanie celebrytów na ściance ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcmagik, założenie, że się czegoś ciekawego dowiesz oficjalnie jest dość ryzykowne. W przyszłym roku trzeba przemycić buteleczkę do tylnych rzędów i jeśli nie będzie merytorycznie to chociaż wesoło. A do tego Szlaf zaśpiewa- musi być dobrze!

P.S. Blake, rzeczka spoko, dobry pomysł na leczenie kaca ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założenie, że się czegoś ciekawego dowiesz oficjalnie jest dość ryzykowne

i tak i nie ;) nie żyję na tym świecie od tygodnia a biznesu nie prowadzę od wczoraj ;) mogę porównywać nie tylko branżę SEO ale także tę, w której działam aktywniej i przynosi duże cyfry na koncie :)

merytorycznie porównując spotkania z cyklu Silesia SEM do Festiwalu SEO to S.SEM wygrywa 2:0 w przedbiegach ;) niby organizowane przez tę samą ekipę.. ale w S.SEM mniej lansu, więcej wiedzy.

Szlaf zaśpiewa- musi być dobrze!

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A do tego Szlaf zaśpiewa- musi być dobrze!

Musi byc dużo butelek abym zaśpiewał. Chyba, że blake weźmie ze sobą lodówkę. :Dhttps://www.forum.optymalizacja.com/topic/194494-whiskywhiskey/?p=1349866

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy ekipę rządzącą :D

Ja będę lansował,

Szlaf zabawi śpiewem,

Blake zapewni catering

:P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba, że blake weźmie ze sobą lodówkę. :D

Myślę, że raczej parę kanistrów :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności