Skocz do zawartości

Festiwal Seo 2014 Katowice - Kto Był? Opinie


mcmagik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@up będziesz mnie woził moim samochodem "który wygląda jak ciężarówka" :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na co dzień śmigam busem :D Przedwczoraj ścigała mnie Policja na szutrowej drodze, coś się chłopakom pomyliło albo mieli kiepski cynk ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się "wbić" ;) jak topy w pozycję ;)

Wciąż czekam na to come back w zielonej ;) soli..lubuskim ;) (chyba sam w końcu

ale Poznań, Warszawa, Wrocław, Szczecin też dobre rejony :P

Pytanie tylko czy będzie lokowanie produktu czy firmy ;) czy można dwie bliźniaczki z innej agencji wziąć? ;)

Chyba sam w końcu Altaica z rodzicielstwa wyrwę na jakieś głębokie dyskusje o pozycji przy ^% ;) Coś tam jeszcze Czesiek z moich regionów ;)

Ogólnie moje małe spostrzeżenie, bardzo mało miejsc siedzących, zdecydowanie za MAŁO

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem co kieruje osobami, które nie były na imprezie, a mają na jej temat najwięcej do powiedzenia.

Powinna być zasada: Nie byłeś - to morda w qbeł.

Sama impreza bardzo ciekawa. Można było posłuchać, pośmiać się, nawiązać kontakty, napić się czegoś. Jak na darmowy event to organizatorzy zasługują na dużego plusa. Ludzi chyba nawet więcej, niż w zeszłym roku.

Nie było rozpisanego na tablicy algorytmu google na 2015 rok, ale mimo to można było wyciągnąc coś dla siebie, albo przynajmniej potwierdzić swoje logiczne przypuszczenia na temat SEO.

Trochę za mało czarnego kapelusza, lecz to zrozumiałe- jest to śliska i niepotwierdzona wiedza, więc żaden prelegent nie chciał miećna sumieniu cudzych banów.

Jeszcze raz dzięki za organizację i czekam na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikoś, ja już wyrosłem z lansowania i wspólnego lizania się po pośladach a taka tam panowała atmosfera :)

A mnie życie i doświadczenie nauczyło że na pewno nie potrafisz siebie zareklamować i wylansować to na pewno nie będziesz tego potrafił zrobić z klientem a w tej branży to raczej podstawa :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann wyczytałeś to z podręcznika dla akwizytora?

ja tam wolę budować trwałe relacje biznesowe a nie "lansować" siebie czy klienta.. lansu do garnka nie wsadzisz a każdy lans, jak każda moda, kiedyś przeminie..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann umówmy się tak: ty będziesz się lansował i kłapał dziubkiem o tym kto i ile u Ciebie ma a ja będę zarabiał pieniądze niczym się nie lansując.

EOT.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mcmagik, czyli taki lansik, że się nie lansujesz ;)

P.S. Ale z powodu tego EOT imprezka w przyszłym roku nie przepadnie?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli festiwal SEO 2015 tutaj:

Wprawdzie Xann ściągnie na siebie nie tylko powszechną uwagę ale sporą ilość farby za to na PiO będzie chwilka spokoju dopóki z siebie tego nie zmyje ;)

P.S. [szeptany] Jakby co znam się na zmywaniu farb z każdej powierzchni :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

merytorycznie porównując spotkania z cyklu Silesia SEM do Festiwalu SEO to S.SEM wygrywa 2:0 w przedbiegach ;) niby organizowane przez tę samą ekipę.. ale w S.SEM mniej lansu, więcej wiedzy.

Czy ja wiem, ja pamiętam, że było dużo reklamowania softów, przynajmniej na tym ostatnim, bo na wcześniejszych nie miałem okazji być.

Odkrywam przed Tobą wszystkie karty na marketing BLOG. ;)Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych

pozycjonowanie-chorzow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie autor tematu troszkę przecenia swoją osobę. Zarzucanie organizatorowi że zajmował się zaproszonymi gośćmi a nie wszystkimi to lekka przesada. To że autor tematu musiał siedzieć w ostatnich rzędach z amatorami a nie tam gdzie zaproszeni goście również - sam zresztą zaznaczył że


"Wiedza" była przekazywana w sposób nieczytelny - zwłaszcza dla amatorów

więc co amator miał by z siedzenia w pierwszym rzędzie ? Lęk przed graniem na telefonie i pisaniem smsów do znajomych bo wiedzy by nie zdobył.

ahh i jeszcze jedno :


na bank tej imprezy nie można nazwać utrzymywaniem poprawnych i dobrych stosunków

ciekawe czyja ocena jest ważniejsza dla organizatora - gościa który siedział w ostatnim rzędzie czy ludzi od


wspólnego lizania się po pośladach a taka tam panowała atmosfera

Jakie to polskie - zorganizuj imprezke za free gdzie mogą posłuchać i pogadać z ludźmi z branży to będą Ci wypominać że ...... za daleko, hotele w okolicy były za drogie, taksówkarz liczył 2x drożej niż powinien, na kolejnego trzeba było czekać 10 min, siedzenia za twarde, siedzenia za miękkie, brak siedzeń, siedzenia za daleko, siedzienia za blisko i nie słyszałem klienta który do mnie dzwonił , nie było Jasia Łokera a ja nie będę przepłacał, nie było Jacka Danielsa a ja byle czego nie będę pił, nie było klimatyzacji ...........itd, itp . Następnym razem Xann powinieneś zrobić pakiety - od darmówek w ostatnich rzedach z ciepłym piwem po all inclusive z czarnymi qur...mi i zimnym whiskaczem dla wymagających - no ale wtedy będą narzekać że wszystkie darmowe miejsca były już zajęte :/ . Sorry - taki klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności