Skocz do zawartości

Whisky/whiskey


T-K

Rekomendowane odpowiedzi

Blejkuś , chłopie, ja mam sklep całonocny 20 m dalej , byłbym idiotą gdybym miał marnować miejsce w lodówce na takie gó**o ;), w zamrażalniku to ja mięsiwa rzadkie trzymam ;)

popatrz - jedna porcja tego tutaj to Twoje dwie butelczyny (a w knajpie cztery)

9rojh3.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co swojskie to swojskie...

Bo kiedyś ludzie wkładali całe serce (i co najlepsze) w produkcję , teraz fabryki na odwal się robią ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ma Blake w lodowce probowalem, jest lepsze jak popularne marki z marketu,

Ale jak już coś niedrogiego z marketu ( bo nie każdy wie gdzie rosną poziomki), to polecam burbon z aldika Kentaki ( jest w TOP 10 burbonów i wcale nie jest drogi, etykieta może się różnic ale jest to jedyna burbon whisky w tym sklepie, kwadratowa butelka)

https://www.independent.co.uk/life-style/food-and-drink/features/the-10-best-bourbons-7546091.html

Rp_Spirits_PD16_01_828168dab9.jpg

. Jest lepsza jak Gandsy i podobne marki.

Je tego pędzluje dość sporo i mi smakuje, również kolegom z którymi to pijemy.

Wracając do tego co ma Blake w lodówce :D. Moja żona nie pije rudej a tej sobie nie pożałowała :D i mówiła że jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy o Whisky i Bourbonach, które sprytni jankesi nazwali whiskey. Whiskey to takie Goucci, Loise Vuillone, Dion i Prade świata alkoholi. Prawdziwe Whisky robią goście w spódniczkach. Amerykanie tylko pędzą mniej lub bardziej udany bimber. Często z kukurydzy. My wódkę z ziemniaków. Co kto lubi. Ja trampki odstawiłem będzie z półtorej dekady temu :hahaha:

Ale jeśli już generalnie o płynach relaksujących, to najlepszą wódką, jaką w życiu piłem, była Столичная, najgorszymi wszelkie czeskie (pewnie i tak wszystkie na Royalu). Ale od Czechów pochodzi Rum Tuzemsky, który jest świetny. Z kolei najgorsze Whiskey świata to Green Park i Full House (edit: jeszcze Passport, yak!). Bardzo przyjemny, w hipermarketowej cenie, jest Whisky Teacher's, a jak ktoś lubi budyń, to i Ballantine's. W średniej klasie, nie rujnujące budżetu, te o których już wspomniałem - Glenfiddisch, Dalwhinnie. Przeciwnikom Johna Walkera raz w życiu polecam spróbować niebieskiego single malta. Powyżej ceny powszechnie uznawanej za rozsądną jest mnóstwo smakowitych kąsków. Osobiście lubię nizinne oraz highlandy, zwłasza ze Speyside. Dorównuje im tylko dalmatyńska śliwowica ;)

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończysz z tymi trampkami, czy chcesz urlop w trampkach i białych skarpetach :D?? Co do tego ze ruda najlepsza w spódniczce to ogólnie wiadoma rzecz, tu niema co dyskutować. Mówimy o tym co pije się na co dzień i w dużych ilościach, a nie do smaku i cygaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12yo

Że są ludzie, którzy w te bajki wierzą :D Pomyśl tak na zdrowy rozum - czy przechowywanie czegoś przez 12 lat jest warte 90 zł w tesco?

zawsze piszesz co ślina na język przyniesie? To co masz w zamrażalniku to zlewki wielu gatunków i dlatego jest to tani popularny napitek. Wiek na etykiecie nie świadczy o tym że ta butelka tyle ma tylko najstarszy składnik dodany do trunku w procesie tworzenia. Dla tych co chcą coś dobrego polecam SINGLE MALT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan, mam nieodparte wrażenie, że się mylisz. Blake pokazał baterię butelek Jacka Danielsa (to jest istotnie tak niedobre, że trzeba trzymać w zamrażarce, żeby potem jakoś przełknąć). Dopiero gdy Beer wspomniał o księżycówce dziadka, Blake przytaknął, że "co swojskie to swojskie".

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ruda najlepsza w spódniczce to ogólnie wiadoma rzecz, tu niema co dyskutować

No nie wiem, jak się ex zrobiła na rudo to strasznie jakaś upierdliwa się stała :D



Blake przytaknął, że "co swojskie to swojskie"

No i było się "jarnąć", że to jego samoróbki :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności