Skocz do zawartości

Whisky/whiskey


T-K

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież dostałem taka butelkę kurierem o czym wspomniał blake w pierwszym poście :D I ten trunek jest już dość znany w gronie seowcow kto zna blake osobiście :D

Aaa, to jak tak, to tak.

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na pewno nie rozróżnisz w nim wiele nut, ale jak dla mnie smakuje dębem, cukrem trzcinowym, i odrobiną karmelu. Prawdziwa Szkocka na pewno ma bardziej złożone smaki i zapachy. Ale jeśli porównywać te przysłowiowe trampki :D i to co Blake ma w lodowce, to to drugie jest stanowczo lepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to jego samoróbki :D

O Panie, chciałbym potrafić to zrobić. Ten kto to robi wylał już nie jeden hektolitr do kibla żeby dojść do tego smaku, zapachu i koloru a wszystko na naturalnej czystej wodzie, korze dębu i kilku ziółkom, których nie chciał zdradzić.... bez tych wszystkich chemii, które tak tutaj wychwalacie. Trochę mi rozjaśnił sprawę tego co leży u nas w sklepach na półkach, nawet na tych wyższych. I jeżeli na prawdę myślicie, że pijecie coś co leżało 12 lub 18 lat w jednorazowej dębowej beczce i daliście za to kwotę mniejszą niż 4 cyfrowa to gratuluję wam wiedzy. Z resztą tutaj co drugi jest seowcem, lekarzem, prawnikiem a jak się teraz okazuje degustatorem wykwintnych trunków.

Jak by tak dalej ktoś chciał dywagować to odsyłam do artykułu w którym jest to mniej więcej opisane https://wealth.pl/serwis-informacyjny/id/195

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakiej chemii?

A Ty myślisz, że z czego bierze się smak w sikaczu za 40 pln z biedronki?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg Ciebie jeżeli coś co ma się robić 6 lat jest robione w miesiąc i ma mieć podobny smak to czego tam byś dodał? Słyszałeś o czymś takim jak aromaty spożywcze?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słyszałeś o czymś takim jak aromaty spożywcze

i koncentraty.. większość kolorowych napitków robi się z koncentratów..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg Ciebie jeżeli coś co ma się robić 6 lat jest robione w miesiąc i ma mieć podobny smak to czego tam byś dodał? Słyszałeś o czymś takim jak aromaty spożywcze?

To w których z alkoholi wymienionych w tym wątku powstaje według Ciebie w miesiąc? (oprócz bimbru, który masz w lodówce)

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na dyskusję... jak będziesz miał minimalne pojęcie o tym co pijesz to możemy pogadać.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake, Twój Jacek Daniels, to taki sam syf jak Teacher, Ballantines czy Grants, czyli nadal niska półka.

TK, a gdzie on jego polecał? Czytałeś o czym w ogóle dyskutujemy? I co on w tych butelkach ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak będziesz miał minimalne pojęcie o tym co pijesz to możemy pogadać.

Gadasz niczym nie poparte bzdury, a gdy przychodzi do konkretów, przerzucasz piłeczkę na stronę adwersarza. To gówniarzeria w krótkich spodenkach. Istotnie dyskusja z Tobą nie ma sensu. Jesteś zwyczajnym dyletantem.

- Przypadek? Wszechświat nie może sobie pozwolić na taki luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności