Skocz do zawartości

[oferuję] katalogowanie za prawie za free


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak wiecie lub i nie wiecie zajmuję się już od jakiegoś czasu pozycjonowaniem.

Oczywiste jest, że styknąłem się z katalogowaniem i mam w tym pewne doświadczenie.

Dość niedawno katalogowałeś www.ptasiagrypa.com (klient zarządał przestania katalogowania + małego pozycjonowania i pomocy w optymalizacji- do której się nie dostosował :P )

Swojego czasu zajmowałem się także stronką radiomawryja.pl (obecnie przejeła ją osoba z tego forum i dała dużego powera od siebie- także nie wiem czy mogę przypisywać sobie tę "zasługę")

Mam małe projekty, które pomału kataloguję, ale wolę o nich nie wspominać (jeszcze?).

OK. Wiem, że wielu z Was ma dużo mniej czasu niż ja także mogę ofiarować trochę czasu na katalogowanie waszych stronek. W zamian wymagam linków bezpośrednich, stałych i na wieczność.

Liczę na wartościowe linki, max. 20 wychodzących (żadne farmy), nie mogą to być biblie, katalogi itp.

Co do "płatności" z każdym dogaduję się indywidualnie.

GG: 8211119

@: cashmajster@gmail.com

PW: przycisk na dole :P

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności