Skocz do zawartości

Pytanie O Cene Samsung Galaxy S3


Almaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Planuję zakup telefonu Samsung Galaxy S3 i ciekawi mnie czym się różni nowy, kosztujący około 730-750 zł od tego za 900-1000 zł, ten z tańszą ceną to jakaś podróbka czy jak? Na Allegro spokojnie można znaleźć w granicach 750 zł nowego a kawałek dalej są takie za 900-1000, to samo na Morelach, ten tel kosztuje ponad 1000 zł. W czym haczyk?

WYKONAM: teksty, grafikę, strony www oraz bannery flash.

>>> Moje allegro <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem nowy S3 jakies 7 miesiecy temu za 1200zl, bylo to tuz po premierze S4. Pozniej wyszla jeszcze S5, moze stad roznice w cenie. Sprawdz jeszcze skad idzie wysylka, bo jak ja patrzylem na Allegro, to byly co prawda Samsungi tansze, ale czas realizacji zamowienia 30-45 dni, przesylka z Chin ;D

Edit: Rzucilem okiem na allegro i rzeczywiscie sa Samsungi S3 za 700zl i za 1000zl. Te po 700 leca z Singapuru (

Wiec roznica jest taka:

Kupujac za 1000 wspierasz polskiego przedsiebiorce, masz gwarancje, ze towar bedzie oryginalny i dotrze w miare szybko.

Kupujac za 700zl wspierasz hindusa, nie masz gwarancji, ze towar bedzie oryginalny (poszukaj sobie na YT jak wyglada podrobka S3 - niemal identyczny telefon) i dotrze po miesiacu, o ile w ogole dotrze.

Nie kupuje najdrozej jak tylko mozna, ale zycie nauczylo mnie, ze co tanie to drogie, a przyslowie "chytry traci dwa razy" nie wzielo sie znikad.

Edit2: Sa jeszcze po 670zl z Chin. Przepraszam za wyrazenie, ale ja pi*****e, co sie porobilo zeby hindusi i chinczycy robili konkurencje polakom na allegro, nie placac zapewne podatkow w Polsce. MA-SA-KRA. Polacy kupia z za granicy bo tansze, a pozniej sie beda dziwic, ze w kraju bieda. A no bieda, bo caly kapital wyplywa za granice i trzeba pozniej za tym kapitalem emigrowac do Anglii na zmywak albo do Niemiec rury wymieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały Wschód robi konkurencję dla Europy.. W ich krajach są niezwykle łagodne przepisy, wręcz idealnie stworzone pod "podróbkowiczów".

W życiu bym nie kupował tego Samsunga za 700 zł, lepiej dołóż te parę stówek, a najlepiej to zajedź do jakiegoś taniego komisu i kup sobie nowy telefon na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem nowy S3 jakies 7 miesiecy temu za 1200zl, bylo to tuz po premierze S4. Pozniej wyszla jeszcze S5, moze stad roznice w cenie. Sprawdz jeszcze skad idzie wysylka, bo jak ja patrzylem na Allegro, to byly co prawda Samsungi tansze, ale czas realizacji zamowienia 30-45 dni, przesylka z Chin ;D

Edit: Rzucilem okiem na allegro i rzeczywiscie sa Samsungi S3 za 700zl i za 1000zl. Te po 700 leca z Singapuru (

Wiec roznica jest taka:

Kupujac za 1000 wspierasz polskiego przedsiebiorce, masz gwarancje, ze towar bedzie oryginalny i dotrze w miare szybko.

Kupujac za 700zl wspierasz hindusa, nie masz gwarancji, ze towar bedzie oryginalny (poszukaj sobie na YT jak wyglada podrobka S3 - niemal identyczny telefon) i dotrze po miesiacu, o ile w ogole dotrze.

Nie kupuje najdrozej jak tylko mozna, ale zycie nauczylo mnie, ze co tanie to drogie, a przyslowie "chytry traci dwa razy" nie wzielo sie znikad.

Edit2: Sa jeszcze po 670zl z Chin. Przepraszam za wyrazenie, ale ja pi*****e, co sie porobilo zeby hindusi i chinczycy robili konkurencje polakom na allegro, nie placac zapewne podatkow w Polsce. MA-SA-KRA. Polacy kupia z za granicy bo tansze, a pozniej sie beda dziwic, ze w kraju bieda. A no bieda, bo caly kapital wyplywa za granice i trzeba pozniej za tym kapitalem emigrowac do Anglii na zmywak albo do Niemiec rury wymieniac.

Święte słowa, na szczęście jeszcze nie kupiłem. Prawda, nie ma nic za darmo, też jestem tego zdania i zawsze wole kupić to droższe ale tutaj głupi po prostu myślałem, że ten tel chodzi po takiej cenie już bo S5 wyszła, nic, trzeba zapłacić za zdjęcie simlocka z starego, poczciwego iPhona 3GS i odłożyć patola na S3 :)

WYKONAM: teksty, grafikę, strony www oraz bannery flash.

>>> Moje allegro <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności