Skocz do zawartości

[Współpraca|Zlecę] Pisanie Tekstów Po Angielsku Pod Użytkowników


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję osoby do współpracy przy pisaniu tekstów w języku angielskim. Teksty muszą być wysokiej jakości, bo będą czytane przez zwykłych userów.

1 opcja: Mogę płacić za teksty.

a). Ile za 1tyś znaków?

B). Czy przy większej ilości przewidujesz rabaty?

c). Czy redagowanie tekstów już istniejących po angielsku jest tańsze niż napisanie tekstu od nowa?

d). Czy wystawiasz FV?

e). Będziemy zawierali słowną umową o dzieło. Będę potrzebował imie i nazwisko + pesel. W przypadku braku fv.

2 opcja: Dzielenie się zyskami ze strony.

a. Teksty piszesz za darmo i dostajesz % od zysków ze strony. Na razie chciałbym przetestować to na jednej stronie i potem jak pójdzie dobrze to następne będę stawiał. Jak nie wyjdzie pierwsza strona, to zapłacę za teksty: a. Czy będzie to taka sama stawka jak z 1 opcji, b. czy jako, że ja tez będę na tym stratny, to cena będzie niższa, c. podjąłem/podjęłam ryzyko, więc nic nie musisz mi płacić.

Strony będą o różnej tematyce, więc wskazana jest błyskotliwość rozeznania w każdym temacie.

Wszelkie pytania proszę kierować na arve_lek[malpa]wp.pl

Koniecznie proszę przesłać próbkę swoich umiejętności + odpowiedzieć na wszystkie pytania z tego ogłoszenia i którą opcję wybierasz + ilość godzin w miesiącu które możesz poświęcić na projekt + ile zajmuje Ci średnio napisanie 1tyś znaków po angielsku zakładając, że nie musisz zaznajomić się z tematem + ile zajmuje Ci średnio przeredagowanie tekstu po angielsku + opis o sobie (kim jesteś, czym sie zajmujesz, ile last uczysz się angielskiego, czy masz jakieś certyfikaty itp.)

Zapraszam zdecydowane osoby do kontaktu.

PS. Jako, że w przypadku opcji 2 musiałbyś/musiałabyś mi zaufać, to preferowane są osoby z Warszawy. Wtedy można wyjść na jakieś piwo, potem na coś innego itp. i wyrobić sobie zaufanie.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności