Skocz do zawartości

Internet - Którego Operatora Polecacie ?


Hagen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dobra lokalna firma. Od lat mam radiówkę. Awarie z reguły tylko związane z brakami prądu (energetyka czasami robi ciemność).

Wspomnieliście UPC. Ostatnio nie mieliśmy internetu w firmie. Telefon do UPC a tu panienka wyskakuje z korzystną ofertą, słyszy kilka ostrych słów, łączy z gościem od tych spraw, który ... prosi o podanie maila. Chciał napisać? Brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy najwięksi operatorzy to porażka, wszystko jest dobrze do czasu awarii.

Mówię to z doświadczenia, przerobiłem wszystkie największe firmy. Czas reakcji na awarię i kontakt z bok to koszmar.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciężka sprawa ;) Przez kilka ładnych lat korzystałem z Neostrady i byłem zadowolony lecz musiałem się przeprowadzić i teraz korzystam z internetu małej firmy i także jestem zadowolony lecz muszę płacić 80PLN za niego. Teraz znowu mnie czeka przeprowadzka do mieszkania w którym nie ma internetu, wiec muszę coś skombinować. Będę mieszkał w mieście Białystok a z tego co widzę UPC tam nie sięga... Jedynie mogę wybrać VECTRA lub jakieś LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up co Ty gadasz człowieku? jaki HSPA+? 4G, chyba, że nie obejmuje Twojego miejsca zamieszkania

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem coś pierniczysz.

Może naucz się czytać regulaminy i oferty sieci, polecam to co skrzętnie ukrywane jest w różnych PDF, a także odsyłam do poczytania o standardach sieciowych.

Na płocie napiszę ci du... i co przyjdziesz dotknąć bo tak napisałem? Pewnie uwierzysz, że to pośladki nastolatki;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP zwracam honor, miałeś rację:

Play w swoim oświadczeniu prasowym poinformował, że jego sieć 4G będzie zbudowana w oparciu o HSPA+. Jest ona zmianą ewolucyjną, a nie rewolucyjną, techniki zwanej jako WCDMA (często nazywanej UMTS lub po prostu 3G). HSPA+ wprowadza zmiany w idei działania interfejsu radiowego i przydzielania zasobów dla użytkowników. Jest to ewolucja, która umożliwia transmisje z bardzo dużymi prędkościami. Często przekraczają one te (znajdujące się jeszcze w bardzo początkowej fazie), oferowane przez sieci LTE.

Dzięki zastosowaniu HSPA+ wraz z MIMO oraz wysoko wartościowymi modulacjami, takimi jak 64QAM możliwe będzie uzyskanie na 1 kanale (5MHz) nawet 42Mbit/s. Najnowsze wytyczne konsorcjum standaryzacyjnego - 3GPP, mówią o pracy takich systemów na 4 nośnych (20MHz), czyli tyle samo co najszersze pasmo w LTE. Dzięki zastosowaniu 4 nośnych możliwe ma być uzyskanie 168Mbit/s. Tuż za rogiem stoi ogłoszone ostatnio przez T-Mobile i NSN LTHE (Long Term HSPA Evolution), gdzie prędkości mają przekraczać 650Mbit/s.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności