Skocz do zawartości

Internet - Którego Operatora Polecacie ?


Hagen

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest proste, miałeś zasięg LTE czy nie?

Zasięg jest w wielu miejscach, ale nie osiągniesz zazwyczaj nic więcej niż daje HSPA. W play max udało się wycisnąć 8mb/s, w plusie 12mb/s i chyba najlepiej wypadł orange z około 15mb/s.

@UP zwracam honor, miałeś rację

Spoko;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Miesiąc temu robiłem testy

Play: https://www.speedtest.net/my-result/3210345405

Plus: https://www.speedtest.net/my-result/3433088930

w Play udało mi się ponad 15 mb/s

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu robiłem testy

W dużej mierze zależy od tego kiedy je robiłeś, jakie było obciążenie i warunki atmosferyczne. Masa rzeczy potrafi zakłócić sygnał, ale gratuluje.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam te testery prędkości.. mówią dokładnie tyle, ile chcemy zobaczyć..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R.U.Sure

Negocjuj z Play, przez infolinię da się trochę jeszcze wyciągnąć, np. jakiś dodatkowy rabat na kilka miesięcy - wiem z własnego doświadczenia, że mają widełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej przez przedstawiciela lub infolinię - raz, że może dać lepszą cenę (jeśli wynegocjujesz), a dwa, że masz 10 dni na ewentualną rezygnację (a działanie to często kwestia instalacji w budynku i warto spytać sąsiadów).

Dotyczy to również innych firm.

Lepszy jest Cyfrowy Polsat od Plusa.

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam neta z VECTRA, bardzo dobry zero awarii..

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności