Skocz do zawartości

Google Kampus W Polsce


INOMan

Rekomendowane odpowiedzi

@INOMan - do tego wszystkiego dodał bym język w którym powstają projekty, inaczej odbierane są strony w języku angielskim - prościej, dostępniej, większe grono ludzi od razu wie ocb, bo czemu startupy przychodzą do nas za zachodu ? a nie np: z Chin, Japonii, Tajwanu ? :P

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marches: jest pewnie wiele startupów gdzie jedynym językiem strony jest j. angielski powstało w Azji...

heh a tak w ogóle to przez ten wątek przypomniałem sobie altavistę, przejęta już dawno przez yahoo.... ale co z tego - wchodzę, i daje naprawdę fajne wyniki dla polskich fraz... podoba mi się, zaje*iście jest się mentalnie uwolnić od wyszukiwania googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzi o uniwersalność języka angielskiego, większość startupów u nas powstaje w języku ojczystym, czyli nie oszukujmy się trudnym i strona wygląda dla wielu czyli krzaki itp. ale za to co innego od razu wprowadzić język angielski na konkretny rynek, dlatego większość jak nie wszystkie znane strony przychodzą do nas z USA a nie odwrotnie.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ejjj heloł ... wypowiada się tu jakiś Polak ?

Ja nie podważam potrzeby pomocy młodym ludziom na starcie. Tylko w świetle tego co już jest (istniejące inkubatory, fundusze inwestycyjne itp) robienie z faktu rzucenia kilkumilionowym ochłapem przez korpogoogle sensacji dla mnie jest śmieszne, a już to że z tego powodu rozłożono czerwony dywanik to dla mnie jest obrazą urzędu premiera ...

Najśmieszniejsze jest to , że korpogoogle kilka lat wcześniej dostało parę baniek od rządu polskiego czyli od nas wszystkich ...

https://www.mmkrakow.pl/335473/2008/4/17/dotacja-na-osrodek-google-krakow?category=news

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności