Skocz do zawartości

Czy liczy się papier?


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

widzę głównie nastawienie na to, że "nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie

Jednak bez wykształcenia nie masz co marzyć o sensownych pieniądzach.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

widzę głównie nastawienie na to, że "nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie

Jednak bez wykształcenia nie masz co marzyć o sensownych pieniądzach.

Chyba, że jesteś na swoim :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę głównie nastawienie na to, że "nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie

Jednak bez wykształcenia nie masz co marzyć o sensownych pieniądzach.

Taaa. Mój (w porządku z resztą) sąsiad (kilka stacji benzynowych, potężna firma transportowa i parę innych biznesów) skończył edukacje na podstawówce, więc chyba jednak wykształcenie nie musi być jedyną przepustką do pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest tak, że brak papieru stanowi poważny problem ...... W toalecie .... :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj idę o zakład że jeśli by zrobić zestawienie najbogatszych ludzi w PL, to większość z nich W CZASIE ZDOBYWANIA KAPITAŁU nie miała nawet matury. A później sobie papier kupili :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chyba jednak wykształcenie nie musi być jedyną przepustką do pieniędzy

oczywiście że nie. potrzebne są dwie rzeczy - łeb na karku i twarda (_|_), która zniesie urzędnicze klapsy.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier jest potrzebny gdy szukasz pracy u kogoś.

Był taki poseł chyba z Samoobrony, ktòry srał kasą a w głowie sieczka. Pogadaj z tym sąsiadem na poważne tematy. No ale ma kilka stacji i potężną firmę, to się liczy. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę głównie nastawienie na to, że "nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie

Jednak bez wykształcenia nie masz co marzyć o sensownych pieniądzach.

Co ma matura do wyksztalcenia?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ma matura do wyksztalcenia? :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są firmy, że jak nie masz papiera, to nawet nie rozpatrują podania. Czy się liczy? Na pewno są sytuacje, że jest z nim łatwiej. Moim zdaniem jednak, sam papier, to za mało. Dla mnie ważniejsze jest to czy ten ktoś czy zarobi swoją widzą na siebie i na firmę :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co daje papier? Kawałek makulatury. Według starej zasady się go zdobywa - zakuj-zalicz-zapomnij. Do tego karmią na tych uczelniach takim śmieciem, które można sobie w buty wsadzić. Ja stawiam w firmie zatrudniając pracowników na doświadczenie. Nie jest to SEO. Ale wolę zatrudnić z doświadczeniem w branży niż z papierkiem. Do tego najczęściej Ci z papierkiem, mają o sobie takie mniemanie, że skoro ma papierek, to powinien zarabiać na starcie z 5000 netto. A powiedz mu, żeby coś zrobił, to powie że nie umie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności