Skocz do zawartości

Opóźniający się lot... Jakie prawa?


wirtualny

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na lotnisku w Bratysławie widziałem jak coś kapało z silnika samolotu, w którym siedziałem. Chyba olej lub paliwo. Samolot był więgierski, poleciał i doleciał.

F16, które posiadamy nie są stare, to są modyfikowane wersje. Więcej posiadamy starych złomów radzieckich i też latają.

Wczoraj uratowali się dwaj piloci starego AN24. Gniotsa nie łamiotsa. ;)

W tym wypadku to tylko do Itaki po roszczenia.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię samolotów. Owszem się ileś tam razy leciało, ale jakoś nie potrafię się przemóc. Więc na wakacje wolę autkiem. Zresztą autkiem dużo się zatrzymuję, zwiedzam, są różne przygody...

Nie zazdroszczę tym, któzy z racji wymogów pracy, lub rodzinnych muszą wielkimi ptakami się przemieszczać.

W zeszłym roku poleciałem do Portugalii, bo trochę daleko, ale czułem się jakiś uboższy w porównaniu do wakacji, na które jeżdzę autkiem. Więc w tym roku wracam do autka, najpierw małe zwiedzanko w Austrii, a w lipcu już wakacje w Italli. Jak zwykle droga już rozplanowana, i jakieś 8 postojów połączonych ze zwiedzaniem wyznaczonych.

Kiedyś z Londynu do Gdańska leciałem 12 godzin... mgła, zamieszanie... Jakoś nie wpadło mi do głowy myślenie o odszkodowaniu. No ale to był taki powrót od znajomych. Nie śpieszyło mi sie nigdzie.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wczoraj uratowali się dwaj piloci starego AN24. Gniotsa nie łamiotsa

Jedna z najlepszych konstrukcji lotniczych świata :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak tylko ostatni wyprodukowany w 1979 roku, z tego wiem już w rosji tez wycofany z struktur rządowych, latają jeszcze w prywatnych firmach organizacjach. Chodziło z tego co wiem, że w niektórych elementach występował "tak zwany efekt "zmęczenia materiału". Samolot chyba nie jest najlepszą konstrukcją z tych radzieckich, bo spadło 152 szt i zginęło w nich 2093 wyprodukowano 1200 szt głównie na Ukrainie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Antonowy chyba jakoś pod koniec lat 60tych i u nas się rozbiły

Bardzo podobne do nich są chińskie Xi`an Y-7

Antonowy w większości fruwają po Czarnym lądzie z tego co gdzieś tam czytałem

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam jedno. Wkurw... przed odlotem jest niczym....

Ja siedziałem przez 1,5 h w Palma de Mallorca, czekając na odbiór bagaży. Na szczęście dotarły i z dzieciakami po 2 w nocy w hotelu:)

Pozdrawiam wszystkich urlopujących :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm jakie masz prawa odnośnie opóźnionego lotu? Kompletnie nie masz żadnych praw, nie w Polsce, oj nie, no chyba, że masz na nazwisko Tusk.

Tak na chłopski rozum, opóźnił Ci się lot o 90 minut i płaczesz, a co mieli powiedzieć pasażerowie pociągów w zimie, kiedy to pociągi spóźniały się nawet kilkanaście godzin w 20 stopniowym mrozie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na lotnisku Okęcie i czekam od 11.15 na wylot samolotu, który jest opóźniony z przyczyn technicznych (już ponad 2h). Czy ktoś kiedyś był w podobnej sytuacji. Jakie prawa mi przysługują? Kiedy mogę ubiegać się o zwrot kosztów za bilet? Dodam, że jest to wycieczka wykupiona z Itaki.

Chciało mi się to powiedzieć...:

Sorry taki mamy klimat:)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności