Skocz do zawartości

2014 FIFA World Cup


DIABLO73

Rekomendowane odpowiedzi

W spotkaniu o trzecie miejsce górą byli Holendrzy, którzy gładko pokonali "Canarinhos"

Brazylia - Holandia 0:3 (0:2)
0:1 - Van Perse 3' (k)
0:2 - Blind 17'
0:3 - Wijnaldum 90+2'

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po 7 kolejnych zerach na otarcie łez ostatnie 2 mecze weszły za 1 punkt. Gratulacje dla lidera, jak zaczął okupować topową pozycję, to tylko raz chyba na 2 godziny skutecznie udało mi się ją zaatakować. Potem już niestety tylko spadki.

Dzięki Xemix za skrypcik. Jak mnie jakoś szczególnie te mistrzostwa nie emocjonowały, tak taka zabawa dodała kolorytu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy po raz czwarty mistrzami świata. Goetze strzelił "złotego gola" w dogrywce!

Niemcy - Argentyna 0:0 d. 1:0

1:0 - Goetze 113'

Leo Messi niespodziewanie został uznany za najlepszego piłkarza mistrzostw świata 2014. Złote Rękawice powędrowały do Manuela Neuera,

Złoty But dla Jamesa Rodrigueza, natomiast najlepszym młodym piłkarzem mistrzostw został wybrany Paul Pogba.

Gratulacje dla lidera i wicelidera Typera :winko:

Dzięki Xemix za super zabawe.. :good: :good: :good:

Mam propozycje, moze tak zrobic Typerka Liga Polska lub Hiszpanska czy Angielska z nagrodami za pierwsza trojke???

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up długo trzeźwiałeś :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje, moze tak zrobic Typerka Liga Polska lub Hiszpanska czy Angielska z nagrodami za pierwsza trojke???

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności