Skocz do zawartości

2014 FIFA World Cup


DIABLO73

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo chcialbym zeby niespodzianke zrobili druzyny Kolumbii, Urugwaju, Belgii i Chile sa na to duze szanse zeby wyszli z grup i dalej powalczyli o polfinaly..

A moje typy realistycznie paczac to;
1. Brazylia 2. Niemcy 3. Argentyna 4.Anglia

Krol strzelcow; Neymar 6 GOLII :yes:

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To może zrobimy jakieś dodatkowe typy w typerze? :) Jak już proponował @sindirus - do czasu zakończenia fazy grupowej typowanie zwycięzcy, za wytypowanie +10 pkt; można jeszcze dodać typ króla strzelców (wytypowanie zawodnika np. 10 pkt, wytypowanie ilości bramek np. 15 pkt - tylko do kiedy czas typowania?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak?

1. Zwyciezca 2014 FIFA World Cup - za wytypowanie +10 pkt

2. Wicemistrz 2014 FIFA World Cup - za wytypowanie +7 pkt

3. trzecia druzyna 2014 FIFA World Cup - za wytypowanie +6 pkt

4. czwarta druzyna 2014 FIFA World Cup - za wytypowanie +5 pkt

5. król strzelców 2014 FIFA World Cup - za wytypowanie +10 pkt

6. król strzelców ile strzeli goli 2014 FIFA World Cup - za wytypowanie +10 pkt

tylko do kiedy czas typowania? dzisiaj pierwszy mecz ale moze do jutra do 17? B)

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym zrobił typowanie zwycięzcy dopiero przynajmniej po wszystkich pierwszych meczach, żeby można było zobaczyć jak tam im się gra na brazylijskich stadionach ;)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie pamiętasz tego wspaniałego meczu na Wembley :P

@DIABLO73 - Urugwaj i Argentyna na pewno ostro namieszają, jeszcze bym dodał do tego Ghanę.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, 45 minut zajebistej gry, akcja za akcje, cios za cios, technika, walka i zaangażowanie

Jestem zaskoczony gdyż dłuższe rozegranie piłk (środek pola)i zobaczyłem gdzies koło 44-45 minuty, tak to latają skrzydła i ogólnie nie ma symulacji

Jednym słowem warto było poświęcić swój wolny czas choć wątpiłem, iż gra może być nudna, badanie siebie, jedna akcja..niepewność, a tutaj jakby walczyli o złoto

Ghana raczej nie namiesza ;) Tam rutyna z młodością, plus brak rozegrania na większych imprezach światowych (nie afrykańskich mś ;)

Essien, Boateng, Ajey czy Asamoah za mało ;)

Choć trzeba pamiętać, iż to murzyni więc kondychę i tężyznę oraz warunki do gry mają ;)

A Polacy kiedy grają, bo ich coś w rozkładach nie mogę znaleźć?

A nie, przepraszam. Oni tak daleko nigdy nie zachodzą :)

0_0_0_22855144_middle.jpg

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem, słyszałem. Zamiast jakiś dupereli technicznych powinni wprowadzić podejmowanie decyzji na podstawie powtórek i problemu by nie było (zarówno jeśli chodzi o spalone i faule (przynajmniej te w strategicznych miejscach). Wyniki nie byłyby wypaczone. No, ale jak główny arbiter nie potrafi całkiem otworzyć oczu, to czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. A najgorsze jest to, że Brazylia wcale nie potrzebuje opieki sędziów na tym turnieju (w przeciwieństwie do takiej Korei...), żeby zajść daleko.

Ale mimo tego karnego z kapelusza i innych stronniczych decyzji, mecz oglądało się świetnie, było dużo dobrej, zdrowej walki, ładnych akcji, były piękne bramki (tym bardziej tych Chorwatów szkoda...). Ja tam na kolejne mecze czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj ale sie wkurzylem, dosc ze nie bylo Ceremonii otwarcia, bo niby byla awaria na cala Europe :kwasny: to jeszcze ten sedzia co nie umial po ''Angielsku'' sędzia wypaczył wynik meczu..

Trzymałem kciuki za bramkarza Pletikosę i już się cieszyłem gdy piłka trafiła w jego ręce, niestety cudem znalazła również miejsce w siatce Chorwatów.

Chorwaccy piłkarze powinni zejść z boiska i wrócić dopiero po dokładnym przeanalizowaniu decyzji sędziego i jej anulowaniu.

Cały sportowy świat dziś solidaryzuje się z Chorwacją...szkoda Chorwatow bo ladnie grali :placze: Brazylia - Chorwacja 3 ; 1

ycrwjotu.jpg

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności