Skocz do zawartości

2014 FIFA World Cup


DIABLO73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@ttah - być może, że jest błąd :) Typer był pisany na ostatnią chwile, na szybko, starałem się testować wszystkie możliwości, ale mogło coś umknąć. Postaram się znaleźć i wyeliminować błąd. Dzięki za info :)

Mecze wczorajsze przeliczone, brakujący mecz dodany - resztę meczy zaraz dodam :)

#edit: a wyniku 1-5 Hiszpania - Holandia nikt nie obstawił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba jeszcze jakiś błąd, z tego co widzę obstawione mam

2014-06-13 21:00:00 Hiszpania 1 v 1 Holandia

(nie wiem, czy czasem nie stawiałem na wygraną Holandii, ale nieważne)

I dostałem za to jeden punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest błąd o którym pisał właśnie @ttah i został poprawiony, ale nie działa wstecz :P Nowe typowania będą już OK :) Punkty u @okazwłoka i @ttah poprawione, jeżeli jeszcze ktoś miał ten błąd i chciałby korektę konta - proszę o info.

A skoro masz 1 - 1 to tak musiałeś typować, raczej niemożliwe abyś zapisał typ inaczej, a do bazy poszło inaczej, to było z każdej strony testowane :) Jakby jeszcze coś było nie tak, dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej arbitra z Kolumbii będzie z pewnością wspominać Giovani dos Santos.
Sędzia zabrał wychowankowi Barcelony dwa prawidłowo zdobyte gole...masakra :kwasny:
Meksyk – Kamerun 1:0 (0:0)
1:0 – Peralta 61’


Ten mecz przejdzie do historii i będzie wspominany jeszcze przez długie lata.
Fantastycznie grali obronca Daley Blind, Robben, Van Persie... Daley Blind zaliczył dwie cudowne asysty i do tego bardzo dobrze grał w obronie :okularnik:
Hiszpania - Holandia 1:5 (1:1)
1:0 - Xabi Alonso 27 k'
1:1 - Van Persie 44'
1:2 - Robben 53'
1:3 - De Vrij 64'
1:4 - Van Persie 72'
1:5 - Robben 80'


Chile zrobiło swoje i pokonało Australię, co oznacza, że Hiszpanie już w drugim meczu grają o wszystko...bedzie super spotkanie Hiszpania-Chile.
Chile - Australia 3:1 (2:1)
1:0 - Alexis Sanchez 12'
2:0 - Valdivia 14'
2:1 - T. Cahill 35'
3:1 - Beausejour 90+2'

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Traktor no dobrze, ale na Wyspach chyba jest inny klimat niż w Brazylii czyż nie? Inna wilgotność powietrza, temperatura, ciśnienie itp powodują, iż organizm nie ma takiej mocy. Mimo wszystko mogę śmiało powiedzieć, że wygrana była w pełni zasłużona, szkoda tylko, że końcówka meczu wyglądała jak wyglądała. Zagranie na czerwoną było w pełni niepotrzebne i bezsensowne.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumbia ma świetną pozycję wyjściową, natomiast szanse Greków na awans znacznie zmalały. Z Wybrzeżem Kości Słoniowej grają o wszystko....ajj ta bramka w doliczonym czasie a ja dalem 2-0 w typerku.
Kolumbia - Grecja 3:0 (1:0)
1:0 - Armero 5'
2:0 - Gutierrez 58'
3:0 - J. Rodriguez 90+2'


Czwarta drużyna świata rozbita w pył! Były wiślak Junior Diaz wywalczyl karnego..super meczyk.
Urugwaj - Kostaryka 1:3 (1:0)
1:0 – Cavani 24'
1:1 – Campbell 54'
1:2 – Duarte 57'
1:3 – Urena 84'


Początek brazylijskich mistrzostw świata jak na razie jest niesamowity, pada duzo golii, mecze sa na wysokim poziomie mimo bardzo trudnych warunków do gry tylko te kontrowersje sedziow.. Włosi dzięki tej wygranej są w wymarzonym położeniu w kontekście awansu, natomiast Anglicy i Urugwajczycy znaleźli się pod ścianą mistrzostw świata..trafilem wynik!
Anglia - Włochy 1:2 (1:1)
0:1 - Marchisio 35'
1:1 - Sturridge 37'
1:2 - Balotelli 50'


Drogba odmienił losy meczu samą obecnością..wszedl na boisko w 62min spotkania i WKS odrobilo straty.
Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 2:1 (0:1)
0:1 - Honda 16'
1:1 - Bony 64'
2:1 - Gervinho 66'

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w między czasie wgrałem aktualizację typerka, a w niej możliwość resetowania hasła (tutaj) oraz do nagłówka dodałem 'Ostatnia aktualizacja', gdzie pojawia się data ostatniej aktualizacji wyników, czyli np. po meczu można spojrzeć na datę i już wiadomo czy zaktualizowałem wyniki czy nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności