Skocz do zawartości

Jaki system CRM dla małej firmy ?


dawstaw

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę wytyczne które podałeś, a które system CRM dla Twojej firmy powinien spełniać, mogę polecić Ci firmę Interfeo. Zajmują się tworzeniem dedykowanych rozwiązań dla dużych i małych firm. Dla 20-30 osób również będzie jak znalazł. Ich oprogramowanie jest bardzo intuicyjne, a oni sami służą pomocą również po wdrożeniu. Przyuczają zarówno kierownictwo jak i pracowników do pracy na systemie. Linków podawać nie mogę z racji małego stażu na forum, ale wyszukaj sobie ich stronę, odwiedź i skontaktuj się. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno pomogłaś(eś). Szkoda tylko, że konto i post będzie wisiał tylko do pierwszej wizyty moderatora...

 

PS. Domniemam, że autor posta przez 3 lata zdążył już wybrać jakiś CRM :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ingape napisał:

Zajmują się tworzeniem dedykowanych rozwiązań dla dużych i małych firm. Dla 20-30 osób również będzie jak znalazł.

@ingape Potrzebuję dla 2000 osób, weź zadzwoń do mnie w tej sprawie.Mój nr 123456789

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 10.06.2014 o 15:35, dawstaw napisał:

Witam..Jaki polecicie system CRM / Task Manager dla małej firmy ( 20-30 osób )

Poszukuje czegoś w najlepiej w wersji serwerowej , jako skrypt do kupienia...jednak musi być to bardzo proste i intuicyjne...

Wymagane jest aby CRM posiadał Task Manager w którym jest możliwość przyporządkowania pracownika do konkretnego klienta i zadania.

Możecie coś polecić godnego uwagi?

Pozdrawiam

Polecam www.myday.com.pl

1. MEGA PROSTY

2. MEGA SZYBKI

3. Bez limitów użytkowników/ klientów zadań

4. Przypisywanie klientów do userów, delegowanie zadań, kalendarz zadań, kontrola przerw w pracy etc.

5. Tani (ok 70 zł /mc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności