Skocz do zawartości

lege-artis.edu.pl - naciaganie na faktury?


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ostatnio jest o tym bardzo głośno. Z mojego punktu widzenia, taka praktyka jest nie do przyjęcia. Jednak SOKiK ma na ten temat inne zdanie. Sam jestem w szoku po przeczytaniu tego artykułu

https://klauzuleniedozwolone.pl/blog/wejscie-na-strone-internetowa-zawarcie-umowy-zdaniem-sokik-jest-to-mozliwe/ 

Polecam, bo wszystko jest tutaj dokładnie wyjaśnione na przykładzie spółki Renault Polska. Możecie być spokojni, nie zawrzecie umowy przez wejście na ten blog :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem w szoku po przeczytaniu tego artykułu

Nie byłbyś gdybyś przeczytał go i zrozumiał, że to nijak się ma do sprawy tego kanciarza

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - ale jeśli zgodnie z prawem - to aby umowa została zawarta i miałby wystawić fakturę za to - musiałbym kliknąc w zapoznałem się z regulamin i go akcpetuje - w tym przypadku gdy nie kliknałem umowa nie jest zawarta i faktury nie ma mi prawa wystawić?

Faktury są wystawiane dopiero gdy zaakceptujesz regulamin, który na pierwszy rzut oka wygląda jak akceptacja Cookies. Facet jest przygotowany i rejestruje w logach każdy ruch. Więcej można poczytać tutaj

https://lege-artis.edu.pl/dla-prokuratury/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was otrzymał fakturę?

Ja dziś dostałem kolejnego podejrzanego maila od ...@parsingemail.info że otrzymuje faktury za usługi w czerwcu, dośc nieudolnie przetłumaczony, nie klikałem i nie wiem co się kryje dalej, czy ktoś się spotkał z takim emailem?

Coraz więcej takich przychodzi i ląduje u mnie w spamie. Alternatywne wersje to reklamacja usługi/kwota do zwrotu/pozytywne rozpatrzenie pisma i parę innych. Wcześniej z podobnych maili z uporem maniaka chcieli mi wręczać bony i pieniądze. Maile przychodzą na skrzynki bez moich konkretnych danych, więc bajki o fakturach to oni sobie mogą...Ściema i tyle. Nie zastanawiaj się tylko wyrzucaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by zrobić na tym forum listę takich stron, na bieżąco aktualizowaną. Moim zdaniem problem będzie narastał. Ostatnio namnożyło się np. sporo serwisów oferujących zamieszczenie CV, pojawiają się sklepy, w których nic nie kupisz, a zapłacisz za utrzymanie konta.

Kalkulator dni roboczych - jak obliczyć ile jest dni roboczych w danym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu ludzie nie maja doswiadczenia albo im sie to doswiadczenie cofa. Ja jestem wyczulony na kazda dziwnie opisana fakture albo sprzedaz od firmy jednoosobowej/ prywatnej osoby. Bardzo czesto rezygnuje z czegos czego jest 1 sztuka albo promocja w jakis sposob limitowana. Juz nie raz mialem oferte na allegro zakupu for/ sklepu/ portalu sprzedajacego chwilowki/ konta w mbanku/ serwery cs/ kataloga seo. W wiekszosci tych ofer trzeba bylo kupic jak najszybciej, przy ew kontakcie pojawialy sie problemy lub niedopowiedzenia i wtedy konczyl sie kontakt ze sprzedawca. Przykladowo kiedy student sprzedawal fora z ruchem to byly to literowki znanych for z pokopiowana trescia (czesto bez sensu). Student najpierw chcial 25 tys w koncu wystawil za 100. Robil problemy z daniem dostepu do GA albo nawet nazwami tych for.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Rubik o nim gada

https://teleshow.wp.pl/gid,16776762,title,Piotr-Rubik-ofiara-oszustwa-w-internecie,tpl,4,galeria.html

hehehe coś czuje, że gościu ma już gorąco ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy się ruszą dopiero jak "wydyma" któregoś z polityków w przeciwnym wypadku nikt od strony prawnej nie zajmie się takimi "furtkami" pozwalającymi kantować "zgodnie z prawem" .

Czyżby to, że nikt się tym nie zajmuje było na rękę państwu bo przecież kasują od takich rzeczy VAT ? ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyżby to, że nikt się tym nie zajmuje było na rękę państwu bo przecież kasują od takich rzeczy VAT

Niestety, takie mamy społeczeństwo. Zamiast szukać "furtek" omijających prawo trzeba się wziąć do pracy. Podobnie jest z unikaniem płacenia zusu.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności