Skocz do zawartości

Więcej jak polowa wydawców z Niemiec pozwala Google.


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

@up w Polsce to mamy kolejne "taśmy prawdy" i ryżego.. nic więcej nie będzie..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foxen.pl - chyba nie wiesz co mówisz. W Polsce by to wyglądało następująco : tekst z mieszarki wchodzi w topy - jest git - tekst z mieszarki leci na łeb - proces z google i zwrot kosztów bo przecież ludzie oglądali "moją pracę" .Google na to nie pójdzie ;) . Niemcy mają inne prawa - nawet minimalną krajową mają ( jeszcze nie ale już uchwalona) większą niż u nas :/ 4 razy, a coca-cola, mieszkania, wyżywienie, używane samochody, autostrady, transport publiczny, służba zdrowia tańsze niż w Polsce. Tylko język jakiś dziwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności