Skocz do zawartości

Problem z wypozycjonowaniu strony


SS_user

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam problem ze stroną: smartsolutions.waw.pl

Strona oparta o CMS wordpress.

Wtyczka wspomagająca SEO Ultimate (zawsze z niej korzystam i nie miałem problemów)

Wtyczka PolyLang do wielojęzyczności

Nie jest to moja pierwsza strona i strony które tworzyłem na wordpressie z reguły pozycjonowały się "prawie" same, a na pewno w ciągu kilku dni zdobywały miejsce w pierwszych 10 stronach google.

Tymczasem wspomniana strona nie znajduje się nawet w pierwszych 150 wynikach.

Znaczniki title, meta tagi, social meta tagi, description, kaywords, boldy, h1/h2, robots, sitemapa, treść, zdjęcia, alt'y, wszystko jest (w obecnej chwili tylko na polskiej wersji strony).

Na stronie getacert.com/cert/websniffer.py

po wpisaniu smartsolutions.waw.pl dostaje status 302, wiem że powinien być 301, ale nie mogę sobię z tym poradzić.

Mam funkcje zmieniającą status (w functions.php):

function modify_status($status, $location) {
$homepages = array(
'smartsolutions.waw.pl/pl/',
    'smartsolutions.waw.pl/en/',
    'smartsolutions.waw.pl/ru/'

);

if (in_array($location, $homepages))
return 301;
}
add_filter ('wp_redirect_status', 'modify_status', 10, 2);

Ale niestety dalej otrzymuje status 302 i powyższe nic nie wnosi.

1) Jest możliwe w ogóle aby przez ten status strona była tak daleko w wynikach wyszukiwania?

Wpisując w websniffera adres smartsolutions.waw.pl/pl/ dopiero wtedy dostaje status 200

2) Co może być przyczyną tak niskiej pozycji?

ps. Linki podane bez przedrostka bo forum regulamin mi na to nie pozwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności