Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słyszałem, że maleje popyt na bułki, bo ludzie przejmują się swoim wyglądem i wcinają chleb razowy :D

Jest droższy, nie każdego stać na zdrową żywnośc, rozwiązanie stanowią chwilówki :D

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@noupe Dziękuję za odpowiedź odnośnie płatnośći.

Jeśli chodzi o koniec branży chwilówek to myślę, że to jest przesadzone. Na moim osiedlu mieszka właściciel kilkunastu punktów i wiem, że otwiera kolejne w różnych miastach więc nie sadze aby pchał się w biznes, który upada.

Ciekawe jest to, że w moemncie jak łatwiej było zdobyć pozycję w google to słyszałem głosy, że to nisza z przyszłością bo się cały czas będzie rozwijać, dlatego też zacząłem, w obecnej chwili jak jest trudniej o dobrą pozycję (nie znaczy, że się nie da;) ) to wróży się koniec branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o te owiane tajemnicą rejestrowanie się u nich to dopiero szczyt głupoty skoro tutaj na lewo i prawo @it rozdaje kody kazdemu gimbusowi, jestem ciekaw w jaki sposób tacy z kodami są weryfikowani:)

sztuczny ruch, klikanie w banery tez można wywołać np zennoposterem to do Ciebie Michaś :)

a na koniec życzę szcześcia wszystkim napaleńcom, dla których 7 $ to szczyt możliwości zarobkowych:)

Lixe jakie owiane tajemnića rejestrowanie?
Poprosiłem o kod, wysłałem to o co prosili mnie w mailu i mam dostęp do konta.
Przeciez kody rozdaje nie tylko IT, ale dał także belimeter i paydaymansion.
A jak poinformował mnie kolega to kody do paydaymansion można było dostać juz dawno temu na bhw i innych zagranicznych forach.
Nie wiem czy to szczyt głupoty ale wg mnie to jest przemyślana polityka programu, która na dobrą sprawę zupełnie mnie nie interesuje bo jakie to ma mieć dla nas wszyskitch znaczenie? Chyba, że czegoś nie widzę i ktoś mnie olśni? Mnie interesuje żeby mój ruch się sprzedawał za odpowiednie stawki i żebym za ten ruch dostawał na konto przelewy no i jak będę potrzebował pomocy supportowej to
też abym mógł z niej skorzystać. Jakoś nie widzę aby w tym rejestracja była elementem pozytywnym lub negatywnym:). Poprostu jest przeprowadzana w taki a nie w inny sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lixe akurat dobrze że właśnie w taki watek "wchodzi" pp, skoro "robisz" w branzy finansowej to wiesz jak się u nas wydawców wa..li, ile się tylko da, każdy sposób jest dobry aby nie akceptować wniosków a i o zliczaniu wniosków można tez wiele powiedzieć, jak będzie z tym pp to się okaze w praniu, ja wole za niższe stawki za lead "orać" niż za niesamowite 200 pln w kredito24 gdzie zaakceptują mi 5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe gadanie o tym co to za firma, czy lepsza czy gorsza niech każdy zostawi dla siebie. Chcesz to generujesz ruch dla nich, nie chcesz to nie generujesz.

Jak ktoś ma kiepski ruch to może i warto tam kierować UU.Wydaje mi się jednak, że ludziom przy chwilówkach zależy na czasie i chcą mieć pieniądze na "już". Przez to handel danymi... jak w waszym przypadku może okazywać się mniej efektywny bo zanim sprzedacie dane, ktoś już weźmie chwilówkę gdzie indziej.

W Polsce były już podobne PP w innych branżach, ale niestety zaliczyły porażki.

Zastanawia mnie jedno. Jeśli wasz program zacznie generować dajmy na to 10 000 leadów dzień, to ile trzeba osób po drugiej stronie (firmy pozyczkowe) by się jakoś negocjować i to ogólnie ogarniać :D

Na mysli mam tylko jedną opcję - kupować hurtem wnioski, ale wiadomo, że przy hurcie nikt nie da ceny max. tylko średnią. Stąd raz jeszcze - jak dla mnie ruch kiepski można tam słać, ale jeśli wiesz, że masz dobry to raczej szkoda.

Ale to moje przemyślenia :D

Niewątpliwie zaletą tutaj są LP, które nie są rasowymi PP, które w ostatnim czasie są na celowniku rejterów.

Edytowane przez szfab

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens wrzucania 200000 kodów z zaproszeniem, gdy jak się zgłosisz sam do Paydaymision o kod musisz odpowiedzieć na przesłane przez nich pytania (chcą współpracować tylko z osobami które miały styczność z tą branżą). IT_M wrzuca tyle kodów bo dostaje 5% waszych zarobków :)

Należy sie małe sprostowanie... prowizja naszych wydawców to rzecz święta :) jeden wydawca nie odbiera 5% prowizji drugiemu wydawcy, ponieważ zaprosił go do programu... 5% bonusu jest od nas (gdzie punktem odniesienia jest 'performance' nowo zaproszonego partnera)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo - wszystko po kilkadziesiąt centów... Jak to jest - ktoś bierze pożyczkę w tysiącach, a my dostajemy grosze??? Czy to możliwe, że (jak na moje oko i statystyki) jakieś 70% leadów nie sprzedaje pożyczki?

Z tego co wiem (i widzialem) to tam nawet potrafi przekierować do BNP Paribas ze wniosek o pożyczkę, czyli jak ktoś za pomocą Wydawcy wezmie i dostanie np. 10k to wydawca otrzyma tylko z 6$? (w innych PP przecież jest podstawa za wniosek + %od pozyczki).

W tym paydaymansion wszystko takie tajemnicze (:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest polityka prywatności, ale jeśli się nie mylę to Paydaymansion zgarnia dane razem z e-mailem, a później to sprzedaje? Później i tak ma e-mail i całą baze dla siebie a wy z tego ochłap? :D Jeden mailing w późniejszym czasie zarobi duuuuużo więcej. No chyba, że nie przetrzymuja bazy i nie rozsyłają ofert reklamowych.

Pozdr.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo - wszystko po kilkadziesiąt centów... Jak to jest - ktoś bierze pożyczkę w tysiącach, a my dostajemy grosze??? Czy to możliwe, że (jak na moje oko i statystyki) jakieś 70% leadów nie sprzedaje pożyczki?

Pytanie do Paydaymansion - jeśli lead trafia na tzw. licytację - to jak długo na niej się znajduje? Czyli do jakiego okresu czasu maksymalnie możemy się spodziewać, że lead wygeneruje sprzedaż i z tych paru centów zrobi się kilka dolców?

Do 21 dni, pozniej szanse na monetyzacje sa o wiele mniejsze ale moze zdarzyc sie aktualizacja prowizji za leada nawet do 90 dni pozniej (sporadyczne przypadki).

Dostał ktoś z was takie info?

The percentage of your total Successful Redirected Leads on 2014-10-17 is 66% which is below our accepted minimum of 90%.

Please check the following email addresses of the leads that have not been successfully redirected and resolve this issue promptly or your account may be temporarily suspended.

Mam się tym przejmować?

Prosze nie przejmowac sie tym. Ten komunikat dotyczy tylko i wylacznie partnerow, ktorzy sa zintegrowani z nami poprzez API.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym paydaymansion wszystko takie tajemnicze (:

@noupe - oferujemy pozyczki pozabankowe. Przekierowanie do banku, tak jak wspomniales, nie mialoby sensu, poniewaz byloby to niespojne z nasza oferta. Poza tym, zaden bank nie zgodzilby sie na zestawienie swojej oferty obok ofert pozabankowych. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności