Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Fluktuacje co do prowizji w PaydayMansion sa rzecza naturalna i maja duzo wspolnego z polityka kredytowa pozyczkodawcow na rynku chwilowek. Pozyczkodawcy analizuja dotychczasowe miesiace, modyfikuja swoje kryteria kredytowe oraz ustalaja budzety na miesiac Grudzien gdzie w zwiazku ze swietami nalezy spodziewac sie duzego zainteresowania od klientow. Nalezy pamietac, ze zgodnie z polityka PaydayMansion, robimy o wiele wiecej od innych programow partneskich i staramy sie zmonetyzowac leady rowniez na alternatywnych kanalach monetyzacyjnych co moze wiazac sie z opozniona aktualizacja poziomu prowizji (nawet do 21 dni). Oczywiscie poziom prowizji zawsze jest uwarunkowany profilem indywidualnego klienta i tylko systematyczna optymalizacja dzialan marketingowych jest w stanie zapewnic systematycznie satysfakcjonujaca, oraz czego Wam wszystkim zyczymy - zawsze rosnoca kwote prowizji. PaydayMansion nadal jest najbardziej sprawiedliwym i rzetelnym programem partnerskim w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, wypłaty w PaydayMansion pierwsza klasa. Przelew wyszedł 1 grudnia i tego samego dnia w południe kaska była na rachunku bankowym :) Jednak trzeba mieć spory ruch na stronie żeby dobrze zarobić, bo nie wszyscy chcą wypełniać tak szczegółowe wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, wypłaty w PaydayMansion pierwsza klasa. Przelew wyszedł 1 grudnia i tego samego dnia w południe kaska była na rachunku bankowym :) Jednak trzeba mieć spory ruch na stronie żeby dobrze zarobić, bo nie wszyscy chcą wypełniać tak szczegółowe wnioski.

Jaki miałeś sposób wypłaty ? Na polski rachunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 0,75 to jest lead a nie sprzedaż.

Jeśli sie myle to mnie poprawcie . Czyli ten cały PaydayMansion tworzy sobie za grosze baze dancyh ktora bedzie warta kupe szmalu. placi wam ochlap za kazdego klienta ktory zostawia u nich spora dawke informacji o sobie.

Sami pchacie im klientow ktorzy w najlepszym przypadku dadza wam jedna prowizje za sprzedaz . Za kolejne sprzedaze tym klientom (jak np. wezma z ich rekomendacji pozyczki w innych firmach) prowizje zwinie mansion....

Juz powinna was zastanowic sama sciema z tym ze sa tylko dla wybrancow przez polecenie...... a kazdy tam wchodzi :)

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne firmy tez mogą robić "wałki" ale trudno to udowodnić. W bankierze miałem wiosną i latem 100% przechodzących wniosków z filarum czy soho, a teraz mam 40% Co z resztą? No właśnie...

W paydaymansion jestem od 20 listopada, w 10 dni uzbierałem 530 dolców. W bankierze w życiu tyle bym nie zarobił, dzieląc wypłatę na 1/3 miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności