Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Firmy dotyka tak zwane zmęczenie materiału. Kto miał wziąć chwilówkę to wział i tyle. Ludzie przechodzą do nowych firm itd.

Mówienie o oszustwie jest nie na miejscu.

Branża ma już 3 lata stąd boom był okrutny w 1-2 roku. Obecnie trend na nowych klientów się osłabia. Starzy tylko rotują pomiędzy parabankami. C w takim razie robić - pomyśl sam.

Edytowane przez szfab

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 0,75 to jest lead a nie sprzedaż.

Jeśli sie myle to mnie poprawcie . Czyli ten cały PaydayMansion tworzy sobie za grosze baze dancyh ktora bedzie warta kupe szmalu. placi wam ochlap za kazdego klienta ktory zostawia u nich spora dawke informacji o sobie.

Sami pchacie im klientow ktorzy w najlepszym przypadku dadza wam jedna prowizje za sprzedaz . Za kolejne sprzedaze tym klientom (jak np. wezma z ich rekomendacji pozyczki w innych firmach) prowizje zwinie mansion....

Juz powinna was zastanowic sama sciema z tym ze sa tylko dla wybrancow przez polecenie...... a kazdy tam wchodzi :)

Jako program placimy za leady, za ktore nie placi zaden inny program - a robimy to dlatego, poniewaz nasza infrastruktura kanalow monetyzacyjnych oraz umowy z odbiorcami leadow pozwalaja na tego typu dzialania. Placimy za leady, ktore normalnie bylyby odrzucone w innych programach.

Nikt inny nie bylby w stanie prowadzic takiej polityki rynkowej lub nie chce tego robic. A dlaczego? Moze na poczatek przyjrzyjmy sie pewnej niespojnosci. Stwierdzenie, ze 'za grosze budujemy sobie baze, ktora bedzie warta kupe szmalu' jest krzywdzace oraz nietrafne... @Studenciak -oczywiscie masz prawo do swojej wypowiedzi. Szkoda jednak, ze tak uwazasz. Mam jednak nadzieje, ze zdecydujesz sie popracowac z nami choc troche, aby przekonac sie, ze nie jest tak zle jak sadzisz :) Prawda jest taka, ze dane ktore sa starsze niz 30 dni sa niewiele warte, a klienci poszukujacy chwilowek przedstawiaja bardzo maly wachlarz mozliwosci co do ofert na ktore reaguja lub na ktore jest je stac (szkoda ze strata dla wszystkich stron zainteresowanych).

Dodatkowo, zastanowmy sie jak PaydayMansion pozycjonuje sie wzgledem reszty programow partnerskich, ktorzy w ocenie ich samych bardziej zasluguja na Wasza wspolprace, a wiec rowniez na ruch ciezko pracujacych partnerow', jednak juz w tym przypadku za ten ruch nie placa nic (PM placi), ani nawet nie staraja sie zniwelowac strat dla swoich partnerow z tytulu nieudanej sprzedazy? PM automatycznie aktualizuje prowizje za kazdy lead i jestem pewien, ze sa na tym forum osoby ktore moga potwierdzic pozytywne wzrosty za poszczegolne leady.

Za kazdy dodatkowy dochod z leadow dzielimy sie z partnerami - w odroznieniu od wszystkich innych. Ta cena 0.75$ za lead to zaoczna prowizja na poczet naszych dzialan. Pieniadze sa juz Wasze za to, ze pozwalasz nam postarac sie przyniesc Tobie jakies dodatkowe korzysci z leada, ktory nie byl wystarczajaco dobry z punktu widzenia pozyczkodawcy. Jezeli sie nie uda to trudno, zawsze cos juz przynajmniej otrzymujecie z samego tytulu wygenerowania tego leada. Czy lepiej byloby nie otrzymac nic? Pozostawiam to w Waszej ocenie.

Nasi partnerzy sa zadowoleni z dotychczasowej wspolpracy - jedni mniej, inni bardziej - ich satysfakcja jest wprost proporcjonalna do jakosci ruchu jaka posiadaja. Nie zmienia to jednak faktu, ze jakkolwiek zle by nie bylo, jest i tak zawsze lepiej niz w innych programach partnerskich.

Nie kazdy wchodzi do programu, tylko ludzie z potencjalem lub aktywni gracze na rynku. Tylko my wiemy ilu potencjalnych partnerow odrzucamy (i z jakich powodow).

Mozna miec klapki na oczach i obserwowac bardzo wysokie prowizje za lead w pewnych programach, jednak po walidacji jedyne co sie liczy to srednia uzyskana za kazdy wygenerowany lead - bo tylko to jest istotne podsumowujac swoje finanse - i dokladnie to jest to na czym PM skupia sie od samego poczatku wspolpracy ze swoimi partnerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wyniki o wiele lepsze niż w polskich PP.

Zachwalał nie będę, może ktoś chce sam spróbować, kod zaproszenia jak komuś się przyda: 2c0f5e7116f4f3f9bd9b30b061724d9b

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po grzeczności. Czy Paydaymansion może przestać spamować skrzynki pocztowe afiliantów?

Możecie próbować nawiązać z kimś kontakt indywidualnie, ale spam jaki rzucacie działa odstraszająco.

Oraz tych, którzy nie mają zamiaru do Was dołączyć a codziennie wysyłacie im propozycje współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać ale takich wyników jak mam w paydaymansion to nie miałem w żadnym programie. Oby sie tylko nic nie zmieniło bo widzę teraz ile ruchu zmarnowałem wysyłając do innych programów. W paydaymansion moje zarobki tygodniowe są większe niż w innych programach w ciągu całego miesiąca. Chce mi się pracować bo widze bardzo wymierne efekty.

Dodatkowo support na bardzo wysokim poziomie, wiedzą jak postępować z affiliantami aby współpraca każdemu się opłacała. Paydaymansion TAK TRZYMAĆ !!!


@arczer możesz być pewny że nie warto wysyłać do adsense. Wiem co piszę bo przerobiłem już wiele programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


^ To sobie wyłącz

Ja tam nie mam konta.


Nie chcę zapeszać ale takich wyników jak mam w paydaymansion to nie miałem w żadnym programie.

Idź na kurs szeptanki do xann'a.


Wiem co piszę bo przerobiłem już wiele programów.

Widocznie słabo je przerobiłeś.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać

zasłodzić się można tą wypowiedzą. Szkoda tylko, że dołączyłeś na forum kilka dni przed użytkownikiem

paydaymansion.......

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się tak spinać? Nie ma uniwersalnej sieci afiliacyjnej, która zadowoli wszystkich. Każdy ma innych ruch na stronie i wybierze tą sieć w której zarabia najwięcej. A propos ruchu jakie polecacie sposoby na jego zwiększenie dla strony o tematyce finansowej (z wyjątkiem google i adwords)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma Invitation code dla paydaymansion?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności