Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli wypada w weekend to wiadomo, że w kolejny dzień roboczy. Ale tak to zawsze 1. i 16. (dzisiaj wpłynęły ostatnią wieczorną sesją - i tak zawsze jest, bo email o wysłaniu płatności przychodzi koło południa). Wszystko zależy od Twojego banku (ile i kiedy ma sesję elixir).

Edytowane przez noupe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przelew przyszedł na czas. Ciekawe jak z Urzędem Skarbowym. Mam nadzieję, że nie wysyłają żandnych PITów w marcu czy kwietniu ;-)

Nie wysyłają nic. Wydawca sam się rozlicza. Przed chwilą dowiedziałem się w e-mailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wypada w weekend to wiadomo, że w kolejny dzień roboczy. Ale tak to zawsze 1. i 16. (dzisiaj wpłynęły ostatnią wieczorną sesją - i tak zawsze jest, bo email o wysłaniu płatności przychodzi koło południa). Wszystko zależy od Twojego banku (ile i kiedy ma sesję elixir).

Co do otrzymania przelewu to rzeczywiście zawsze jest na czas, nie tak jak to bywa w innych firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<FONT>

Witam

Też chciałbym poznac szczegóły wysłania ruchu do paydaymansion, bo słyszałem, że stawki są słabe, zarobki groszowe i nie wiem kto tam śle ruch tak naprawde.

Bo narazie chwalicie a nie ma żadnych szczegółów, co z tego ze przelewy na czas jak na mizerną kase. Lepiej korzystać ze sprawdzonych programów i zabrac kilka tysi później niż tu mieć przelewy często ale na jakieś grosze.

seoslavek:zabrali nam znowu affkow, wiec niech to wklei od razu jak założy konto a chłopacy już wiedzą co mają później pisać i pojedziemy po mansionie.</FONT>


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@endusz

Poważnie myślisz, że nie widać, że jesteś z konkurencji...? :D

PM to wg. mnie najlepsza sieć z Paydayami w Polsce i nic tego nie zmieni ;)

Psioczcie dalej jak to słabo, przynajmniej ja się będę cieszył ;)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PaydayMansion pozdrawia wszystkich swoich dotychczasowych oraz przyszłych partnerów. Mamy nadzieję, że mieliście wspaniałe święta w tym roku oraz życzymy wszystkim Wam szampańskiej zabawy w Sylwestra.

UWAGA: Wypłata prowizji dla wszystkich partnerów PaydayMansion, którzy mieliby otrzymać prowizję 1 stycznia otrzymają swoje pieniądze już dzisiaj, ewentualnie jutro rano (w zależności od banku lub wybranej metody płatności).

Stwierdziliśmy, że w tego Sylwestra żaden nasz partner nie powinien być lekki na kieszeni :))) wiec wyjątkowo skróciliśmy okres wstrzymania a dział księgowości pełną parą pracuje i przetwarza Wasze płatności :)))

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) Życzymy Wam jak najlepszych wyników z PaydayMansion.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności