Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Koledze enduszowi coś chyba przed świętami się porobiło. A może tylko z zawiści, jak to zwykle bywa w polskim, uciemiężonym krzywdami narodzie. Byle drugiemu doj...a w niedzielę na mszy w pierwszej ławce siedzieć. Nie piszę tu za często bo głównie czytam ale pozwolę sobie na małą dygresję. Działam w mansionie od dawna, wczesniej słałem ruch do tradedoublera, afilo, novema. Mam porównanie i przynajmniej wiem że zawsze coś sprzedam z tego co wczęsniej mi wycinali w novemie o 60-70%. A dla zainteresowanych wrzucam kilka moich zaproszeń. Możecie pytać na priv jak coś chcecie więcej wiedzieć jak to wygląda. Kody poniżej:

c4fe9790d83026a9c9abb4b98113f9b3
c176b633525b00b619dd7c2345116338
4af3f02d023a4e7fbe173261bb5d662c
b80e4fad0b7f86c3215dac0dc13cb30f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..wczesniej słałem ruch do tradedoublera, afilo, novema. Mam porównanie i przynajmniej wiem że zawsze coś sprzedam z tego co wczęsniej mi wycinali w novemie o 60-70%.

Wielu co tam słało po pierwszym tygodniu słania ruchu już stali w kolejkach po nowe biemdablju a po weryfikacji się okazało, że nawet na ratę leasingu nie wystarczy :)

Jednak nie było wówczas programów konkurencyjnych więc mogli nas dymać jak chcieli. Obecnie już nie mogą i to mnie cieszy.

Edytowane przez belimeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja działam w Paydaymansion 3 dzień jak narazie mam 8 leadów po niecałym dolarze za sztukę,narazie nie wygląda to najlepiej.Zobaczę przez tydzień i zdecyduje co dalej.Nie wiem tylko czy nie marnuje pieniędzy gdyż z innych sieci mam kilkanaście tysięcy miesięcznie.

santi1000 odbierz wiadomość na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

jak wyglada z Waszej perspektywy wspolpraca z PM?

plusem pewnie jest szybka wyplata, ale w praktyce przeciez my wszyscy dajemy im dane osobowe, ktore oni wykorzystuja znajac zyciu jednoczesnie u wielu partnerow

sprawdzaliscie co sie dzieje po wyplenieniu formularza? ile bankow sie kontaktuje?

czy kontakty nastepuja takze po jakims czasie - po tygodniu dwoch?

Nie widac przeciez gdzie te leady ida dokladnie. Cala wartosc jest wlasnie w leadach w kontaktach ktore dajemy PM na wlasnosc i wykorzystanie cieszac sie jakas prowizja za kazdego leada bez wzgledu czy skonwertuje czy nie

Maja ruch w bardzo dobrej cenie ale nie widze przejrzystosci w dzialaniu, szczegolowosc informacji maskowana jest w panelu za pomoca raportow ktore nic nie wnosza.

Nie ma stalej stawki CPL

Maja jakis system dystrybucji - gdzie on jest jasno rozpisany?

Zerkam w moje statystyki ,okej parę dni wplynelo mi pareset $.

Co z tego - nie wiem gdzie oni to puscili, do jakiego partnera, jaka oferta, to przecie w duzej mierze decyduje o budowie serwisow, o targecie, o tym na jakie keye budowac, pozycjonowac, gdzie nadal skupowac ruch i konwertowac.

Jasne u innych partnerów szczególnie z polskimi korzeniami tez zdarzają się cuda w raportach, ten kto pracowal w afiliacji wie jak podnosi sie marze, przeciez ludzie maja targety, premie etc.

Nie mam absolutnie nic do polityki PM - nikt nie zmusza do korzystania z tego, ja czekam 2 tyg na konwersje tego co puściłem, wrzucam to do excela i wyciągam wnioski, ale chciałem tylko poruszyć temat, usłyszeć Wasze zdanie i dać do myślenia

za wszelkie opinie dziekuje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,postanowiłem sam zawnioskować o pożyczkę,wypełniłem dane i po wysłaniu wniosku od razu przekierowało mnie do kredito24, przerwałem działania .minęło już kilka dni i nikt się ze mną nie kontaktował z innych firm.Drugi raz mój kolega wysłał wniosek na siebie i tu już była inna sytuacja: po przemieleniu sie wniosku wyskoczyło mu kilka ofert znanych chwilówek na rynku oraz komunikat ,że ze względów bezpieczeństwa musi ponownie wypełnić i wysłać wniosek z firmy ,którą ewentualnie wybierze.Na moje oko to nie wiem co będzie dalej z tą monetyzacją tych tańszych leadów.To wygląda tak,że system PM jakby przekierowywał lub podsuwał tylko oferty innych instytucji.Zobaczymy jak to będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystko pewnie na 1. miejscu idzie przez Kredito (bo mają wszystko zautomatyzowane, przejdzie - super dostajesz 6$ [w bankierze za poprawną sprzedaż jest 130pln], nie przejdzie dostajesz 0,60$ a klient zwykłe oferty innych pozabankowych firm, jak kliknie w link partnerski i wezmie pozyczkę to dostajesz znowu te 6$, a PM dostaje mega bazę klientów, którym potem może proponować dalsze produkty finansowe). Tutaj nie ma nie wiadomo jakich cudów i mechanizmów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności