Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na ilość zbanowanych kont w temacie, przyprawia mi on uśmiech na twarzy. Bawią mnie też teorie spiskowe jakoby sieci afiliacyjne mieli pozatrudniane ludzi do ujebywania waszych super leadów. Każdy myśli, że jego ruch powinien dawać 80% konwersji. Jeśli tak to pogratulować.

To nie czasy, gdzie po wejściu vivusa sprzedawało się 50 chwilówek/dzień. Programy się eksploatują, produkt już jest stary.

Z "patologii" co miała wziąć chwilówkę to już wzięła, pewnie też wzięła kolejne na spłatę poprzednich i teraz płaczą. Dochodzą nowi co są w miarę wypłacalni, co osiągają dorosłość, itd. Nie liczyłbym na powrót super sprzedaży i super ruchu.

Coraz więcej firm chce płacić za sprzedaż coraz mniej, a o tę sprzedaż coraz ciężej.

Co do oszustw, nie podejrzewam tutaj sieci afiliacyjnych, a same firmy, które nie mają walidacji online.

:D

  • Like 1

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Oszczędźmy sobie nieporzyjemnosci, które nie maja żadnego odniesienia do rzeczywistości.
Wszysktim zależy na zarabianiu na ruchu który wysyłacie.
My równiez trzymamy rękę na pulsie i kontaktujemy się z pożyczkodawcami aby wiedzieć jak wygląda bieżąca sytuacja rynkowa oraz czy nie występują problemy techniczne.
Uspokajamy, że wszyskto działa bez zakłóceń a trend, który się pojawił jest chwilową sytuacją.
Nie zauważamy żadnej odmienności w tym okresie zarówno na rynku PL jak i rynkach zagranicznych.

Jak dobrze wszyscy wiemy chwilówki są produktem fizycznym i firmy, które je udzielają muszą na tym zarobić.
Żadna firma nie udzieli pożyczek osobom, w stosunku do których istnieje ryzyko, że nie będą spłacać zaciągniętej pożyczki.
Okres okołoświąteczny zawsze dobrze wpływa na sprzedaż wielu produktów. I nie inaczej jest z chwilówkami. Dokładnie widac kiedy następują wzmożone akcje promocyjne określonych produktów (np.reklama tv). To wszyskto jest ze sobą ściśle powiązane. W obecnej chwili firmy pożyczkowe robią bilans, sprawdzaja trafnośc udzielonych pożczek w ubiegłym roku, modyfikują swoje procedury itp. I te czynniki równiez mogą miec wpływ na bieżaca sytuację.
Zauważcie jednak, że to nie oznacza, że lead, który nie jest sprzedany dziś nie przełoży się na zarobek jutro lub za tydzień.
Niektórzy z Was już obserwują u siebie poprawę i wynika to właśnie z faktu ciągłej weryfikacji odebranych leadów.


p.s. Każdy kto pisał do nas pytania mailowo powinien już otrzymać odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne pytanie do osób będących w PM,a wcześniej siedzących np. w Bankierze. Jest jakaś znacząca różnica w zarobkach?


Konkretne pytanie do osób będących w PM,a wcześniej siedzących np. w Bankierze. Jest jakaś znacząca różnica w zarobkach?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne pytanie do osób będących w PM,a wcześniej siedzących np. w Bankierze. Jest jakaś znacząca różnica w zarobkach?

Konkretne pytanie do osób będących w PM,a wcześniej siedzących np. w Bankierze. Jest jakaś znacząca różnica w zarobkach?

Listopad był ostatnim moim miesiącem w bankierze. Od grudnia jestem w paydaymansion i za grudzien zarobilem 3 razy tyle co w bankierze. Co prawda byly święta, więc pewnie troche mniej by było zarobku w zwykłym miesiącu, ale i tak lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do PayDayMansion:

Czy te kilkanaście emaili reklamowych (z reklamami firm pozabankowych), które klient otrzymuje po wypełnieniu formularza, to rozumiem, że ma to na celu zbieranie zysków dla Wydawcy który "zdobył" klienta dla Was?

@noupe

Tak, oczywiście, dokładnie jest tak jak piszesz. Szereg działań, poczawszy od emailingu aż do bezpośredniego kontaktu z klientem ma na celu zbieranie zysków dla Wydawcy.

Cały model biznesowy PM opiera się na maksymalizacji zysków dla Wydawców i jak do tej pory się to udaje.

Taki model stosujemy na rynkach zagranicznych i dopracowywujemy jego skuteczność tak smao na rynku Polskim. Jednak fakt, że na naszym rynku specyfika biznesu jest inna to wymusza jeszcze dodatkowe działania, które w niedalekiej przyszłości zaowocują dla wszysktich nowymi rozwiązaniami.

Każdy pożyczkodawca ma swoje wymogi ktróre dotyczą nie tylko przyjmowanych leadow pożyczkowych ale takze dodatkowych działań marketingowych, dzieki temu wykonujac powyższe działania poszerzamy swoje możliwosci w celu zdobywania lepszych warunków dla Wydawców. Nie bedę wchodził w szczegóły opisanego procesu gdyż jest to jeden z elmentów naszje przewagi nad konkurencją, co powinno być dla każdego zrozumiałe.

@PayDay jak się wypisać z tej listy "mailingowej"? W panelu klienta nie widzę tej opcji a spamowanie skrzynki 3x na dzień jest upierdliwe.

W mailingu na samym dole masz link do zrezygnowania z subskrypcji albo na priv podaj mi email to wypisze Ciebie manualnie to bedziesz wypisany natychmiast, w innym przypadku potrwa to chyba do 24h jezeli dobrze pamietam :)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne pytanie do osób będących w PM,a wcześniej siedzących np. w Bankierze. Jest jakaś znacząca różnica w zarobkach?

Konkretne pytanie do osób będących w PM,a wcześniej siedzących np. w Bankierze. Jest jakaś znacząca różnica w zarobkach?

Nie da się tego tak łatwo porównać. W PDM promujesz "jeden produkt" (stronę/formularz, all in one), potem za bardzo nie masz wpływu na to co się dzieje z leadem. W Bankierze dostajesz konkretne programy i możesz promować takie co dostaniesz po 10zł za wniosek i takie co po 100zł, albo wszystkie naraz. U mnie wyglądają podobnie (czasy świetności minęły).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś w której sieci płacą za Providenta za sam poprawny formularz kontaktowy? Bez warunku koniecznego w tych które znam, czyli przesłaniu do doradcy providenta?

Kilka lat temu system3 tak działał, płacili kasę za poprawny formularz i odebrany tel, a klient mógł nie skorzystać z pożyczki.

Edytowane przez libra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ebrokera to póki co złego słowa powiedzieć :)

Mi się z nimi pracuje dobrze, a nawet zbyt dobrze chociaż mi najwięcej jazd próbnych idzie i hipotek, ale chwilówki się załapały...

Vivus się dobrze sprzedawał, ale teraz na topie mam kredito (100zł od wniosku)... minusem ebrokera jest mniejsza kasa niż w innych, ale nie mogę narzekać na support, dostępność stron, dobry system statystyczny no i to, że można sobie te konta samemu na siebie i rodzinę zakładać haha

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z konwersją? Może ona rekompensuje mniejsze stawki.

Rekompensuje na pewno support

Najlepiej sprzedają się mi jazdy próbne, telekomy i rzeczy typu "Darmowy Ebook Forex" chwilówki u mnie na 4 miesjcu... mam po prostu takie bazy teraz będę się przymierzał do robienia bazy osób pod chwilówki i pewnie też będę ją sprzedawał dalej + mailingi więc zobaczyny potem

Na telekomach mam na 100 maili targetowanych 5-8 konwersji (tutaj też pomaga trochę remarketing... getresponse ma taką fajną opcję wysyłka drugiego maila np. dla osób które otworzą, a inne dla osób które klikną) większość konwersji mam właśnie z remarketingu.

Tutaj kluczem jest też robienie stronek pod konkretne produkty - dobre też pod zaplecze na potem... mam np. stronę pod TMUB (T-Mobile Usługi Bankowe) tekstów około 20 do 30 publikowane w formie bloga codziennie jeden o różnych porach z poradami, jakieś dłuższe artykuły np. o oszczędzaniu - można też kierować na inne blogi o innym produkcie (np. kredyt hipoteczny / expander)... w sumie tutaj wg analoyticsa 32% osób przechodzi na lending page banku jutro mogę podać bardziej konkretne dane, ile z tych 32% założyło konto)

  • Like 1

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności