Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wcale nie myślę że ktoś da więcej nic z tego nie mając, przecież to normalne że wszelkie PP też muszą zarobić, a jeśli nie mają odpowiedniego klienta nie zarobią, a co za tym idzie też nie zapłacą wydawcy.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) tylko demografia nie sprzyja...

wracając do tematu, zauważyłem że w salesmedia jest aktywna kampania kredito24, z całkiem rozsądnymi stawki dla nowych i porażających klientów.

Twoje stare auto już nie nadaje się do jazdy? Jeśli tak to polecam Ci https://wigmet.pl/. Płatność gotówką ,
rozsądne stawki napisz lub zadzwoń dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleję jeszcze raz tutaj (bo widocznie jakiegoś moderatora ###### zabolała..)

Dotyczy VOLSOR:

Gratuluje samozaparcia, pewnie klient taki będzie klikał w każdy e-mail i go czytał od was :)

(test przeprowadzony na osobie raczej ze słabą historią kredytową, nowa skrzynka e-mail, wszystko od volsor)

DLlgEIZ.png

Edytowane przez noupe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jak tam u Was w SS Bankier? Jak zwykle zostały ogony ,których pewnie nigdy nie doliczą! jest coraz gorzej! Czy chwilówka Syner też ma u Was prawie zerową walidację? Co sądzicie ? Czy walą nas partnerzy czy partnerów walą firmy współpracujące z nimi? Wielokrotnie zwracałem uwagę PP bankier ,że są firmy ,które chyba ich oszukują a przy okazji nas,ale bez odzewu! (Takto, Asa, i wiele innych).To co się dziej teraz we wszystkich PP to porażka ! Każdy szuka kasy wszędzie! Żeby było jasne jestem jednym z najbardziej liczących się wydawców.Zarobki mojej firmy np.za grudzień zeszłego roku to 45.000zł.To tak dla tych ,którym się wydaje ,że są dobrzy.Znowu dodam chociaż nie jestem podstawiony w PM ,że tam najbardziej się opłaca! Taka jest prawda! Kto nie wieży niech zmierzy! Chcecie kody to pisać na priv!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

santi1000

ogarnij się chłopcze, bo wybuchniesz...

Jak widzisz, że w jakimś programie coś jest nie tak to się go nie promuje (jak jesteś taki pr0 jak mówisz w tym temacie to chyba potrafisz znaleźć w sieci informacje o syner, gdzie ludzie piszą, że wnioski odrzucają i się dziwisz, że masz zaakceptowanych zero wniosków... Sama ich strona nie wzbudza zaufania).

Edytowane przez noupe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobki mojej firmy np.za

tak , z jednej strony prymitywne pytania dziecka co zrobil swoja pierwsza stronke pod PP a z drugiej milioner....

Ludzie zlitujcie sie - smierdzi na kilometry nie szeptanka a raczej szmacianka . dajcie spokoj juz z tym naganianiem

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Syner coś tam się sprzedaje, ale nie powala na kolana, w Asa sprawdzają Infomonitor, wiem na 100% bo sprzedaję ich pożyczki w biurach stacjonarnych. Obecnie firm które nie sprawdzają praktycznie nic jest ze 3 na rynku, ale mają bardzo małe kwoty. I niech nikt nie pisze do mnie abym podał jakie bo i tak nie mają PP, tylko sprzedaż w biurach stacjonarnych.

A jeśli chodzi o PM to przynajmniej u mnie tak prowizje poszły w dół że nie pamiętam już kiedy widziałem za wniosek parę dolarów, same centy ostatnio.

  • Like 1

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności