Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi


Sądząc po twoim ID konta z linka ze stopki, trudno mi uwierzyć że jesteś w Volsor 3 miesiące :)

Troszkę się nie zrozumieliśmy. W volsor nie jestem 3 miesiące, w PM dużo dłużej. Z porównaniem chodziło mi o to jakie teraz mam rezultaty w PM a jakie w volsor, czyli obecnie a nie trzy miesiące temu, z tym że 3 miesiące temu PM było o wiele lepiej. Nie doszukuj się jakiś dziwnych rzeczy, aczkolwiek chyba sam zagmatwałem.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z ciekawości? A jaki macie na swoich stronach współczynnik odrzuceń? U mnie do czasu wdrożenia pewnych usprawnień było:

- odrzucenia ponad 70%

- strony sesja 2,2 +

- czas ponad 2 minuty +

Czy też odnotowujecie w piątki, bardziej "spokojnych" userów pod względem odsłon/czasu na stronie?

A może robicie tylko tasiemce i najlepiej się na nich zarabia?

Edytowane przez Hicarian

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W paydaymansion oststani wniosek który zamienił się w dolarowy miałem 25 marca, ciekawe jak u Was? Chyba faktycznie przez to odejście kredito pogorszyło się, pewnie przepuszczali wnioski wpierw przez tą firmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał na forum, że na kilkadziesiąt wniosków w SzybkaGotowka mial poprawnych 0. Jadą po wydawcach jak po kobyłach...

W dniu 1 kwietnia wstrzymana zostanie kampania Szybka Gotówka.
Prosimy o zdjęcie ze swoich stron wszystkich form reklamowych klienta.
Wstrzymanie kampanii spowodowane jest niskim poziomem walidacji dostarczanych wniosków.

@Finan, sprawdź sobie np. zestawienie z takiego zakresu dat (to akurat zakres do rozliczenia co będzie jutro)

CZPZ1Ry.png

Wnioski wpadają po jakimś czasie - pisane było już kilka razy o tym (o tym, że po wycofaniu się Kredito spadło też).

Edytowane przez noupe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem cały miesiąc i normalnie pośmiać się można, jeden wniosek za 12$, jeden za 6$, jeden za 28$ a reszta to same centy. Kiedyś miałem do wypłaty po 3K, a ile będzie jutro to nawet szkoda pisać, chyba nawet nie starczy żeby za to się upić z rozpaczy. :hmmm:

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostałeś dzisiaj e-mail od PDM, że co się dzieje, co tak słabo ostatnio? To chyba my ich powinniśmy spytać, lol.

Ale z drugiej strony nie ma co się dziwić - osoby, które korzystają z takich stron już są wszędzie spaleni i jak widzą taką stronę to pewnie myślą 'o coś nowego' ale to nic nowego i wnioski odrzucane = leady po 0,60$.

Edytowane przez noupe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo król jest tylko jeden wrzućcie sobie frazę z czapy np kredyty bez bik marki , bank rozbity

ja się tylko dziwię, jakim cudem G jeszcze nie zrobił z tym porządku, przecież to już wisi od kilku miesięcy...

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo król jest tylko jeden wrzućcie sobie frazę z czapy np kredyty bez bik marki , bank rozbity

ja się tylko dziwię, jakim cudem G jeszcze nie zrobił z tym porządku, przecież to już wisi od kilku miesięcy...

algo nie radzi sobie ze zhakowanymi domenami i treścią ukrytą pod pdf-ami, musieliby czyścić ręcznie, albo jakiś samarytanin informować właścicieli domen o kukułczym jaju jaki maja na stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale z drugiej strony nie ma co się dziwić - osoby, które korzystają z takich stron już są wszędzie spaleni i jak widzą taką stronę to pewnie myślą 'o coś nowego' ale to nic nowego i wnioski odrzucane = leady po 0,60$.

Nie byłbym taki pewny. Mam porównanie w kilku PP, mniej - więcej takie same treści reklamowe, sposób pozyskiwania leada podobny i w innych lepsze wyniki, szczególnie w jednym, ale uprzedzam to nie ten ze stopki. Cóż trzeba będzie zakończyć reklamowanie PM, za takie centy to szkoda pary.

A wiadomości od PM też dostałem, a jakże.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności