Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Spadek wniosków i ja widzę ale nie jakiś straszny. Ale dlaczego od jakiegoś czasu wnioski za same centy, zero dolarowych?. Rozmawiałem ze znajomymi co są w PM i mają to samo.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP Bankiera z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, coraz więcej nierozliczonych programów na czas (niektóre czekają na rozliczenie dwa miesiące)..

Mam tak samo. Ale to może być wina banków. W TT mam kilkadziesiąt leadów czekających od stycznia. Programy zamknięte a podobno banki raportów nie wysyłają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

Widzę, że problem braku zapłaty dotyczy wielu osób. Ja również się z tym borykam i nie wiem co zrobić aby odzyskać zarobione pieniądze.

Kilka programów ostatni raz rozliczyło się ze mną jeszcze w 2014 roku a obecnie tylko odpisują, że nie mają na obecną chwilę możliwości dokonania wypłaty bo wnioski wciąż są weryfikowane. Ile moga być weryfikowane wnioski na chwilówkę? To co mnie najbardziej wkur.. to fakt, że mimo jakiejś określonej sumy już zatwierdzonej na koncie w pewnym momencie się ona zmniejsza gdyż podobobno złożony wniosek jednak okazał się błędny. I tak z oczekującej sumy odpadło dodatkowe 30% po 4 miesiącach. Co to ma kur.. być? Czy jakbym dostał wypłatę w terminie to kazali by mi odesłać te 30% bo naliczyli za dużo? Miał ktoś z Was taki przypadek?

Nie testowałem jeszcze wszysktich programów ale to ze względu na trudnośc przepięcia całego ruchu. Niektóre programy o tym wiedzą i myślę, że wykorzystują to aby mnie poprostu orżnąć.

Jeśli ktoś ma jakis sensowny program, który jest wypłacalny to proszę o kontakt na priv. Jeśli ktoś z Was chciałby odkupić ode mnie ruch to równiez proszę o kontakt.

Rozważę różne oferty. Szkoda mi ruchu gdyż przy gromadzeniu go trochę się napracowałem a w tej chwili on się tylko marnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz mnóstwo programów na rynku. Ja obecnie korzystam z jednego gdzie co prawda są opóźnienia w rozliczeniach ale małe, najwyżej 2-3 dni, jednak faktury są płatne zawsze z terminem. Z Bankiera dawno zrezygnowałem, z Comperia też a tym bardziej z Tmefekt gdzie czekam od listopada ub. roku na rozliczenia. I co ciekawe odpisują otwarcie że nie wiadomo kiedy będą. Jakbym na nich się opierał to bym z głodu umarł już.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności