Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Na co? Przez 3 lata współpracy z nimi jeśli chodzi o płatności to są zawsze koło tego 25. dnia miesiąca. Gorzej, że z miesiąca na miesiąc coraz gorzej (z miesiąca na miesiąc coraz więcej nierozliczonych programów) z rozliczaniem raportów (ale to wina reklamodawców).e

edit: widzę że w /zakończenie rozliczeń a na stronie /wynagrodzenie różni się adres do wysyłki rachunków (?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba rozliczająca się jako os. fiz. niepr. dział. gosp. musi wysłać tradycyjną pocztą papierowy rachunek :)

Tmefekt jest dzieckiem i radze naprawde uwazac :D

TMefekt potrafi zbanować za linkowanie subdomen Wydawców (czyli ich domen) SWLami.

Edytowane przez noupe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tmefekt to chyba najgorsza sieć jaka może być. Jak wcześniej gdzieś pisałem czekam na weryfikację wniosków z listopada ub. roku. No co jak co, ale prawie pół roku to chyba powinno wystarczyć na weryfikację.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że firma Praim dołączyła do kolejnych sieci afiliacyjnych, które opóźniają wypłaty. Zawsze płacili 6 czy 7 dnia miesiąca, a dzisiaj jest 15-ty i jest już 14 dni od wystawienia rachunku a pieniędzy nie ma.

Potwierdzam. Znów są opóźnienia. Nie odpisują na wezwania do zapłaty. I dostaną notę odstetkową i znów ich księgowa będzie miała problem.

Co do PDM u mnie też liczba wniosków spada. Przez miesiąc 110 leadów. Na początku średnia była ponad 4 usd za leada, teraz 2,72 usd. A tu już nie jest biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoA napisało mi dziś że kasa może pod koniec przyszłego tygodnia. Notę odstetkową tak jak w X`2014 mają jak w banku i znów księgowa będzie płakać bo "niby nie ma jak tego zaksięgować" i pewnie znów "odmówią przyjęcia" i znów trzeba będzie e-sądem pogrozić ;-)

Comperię wywaliłem tydzień temu i usunąłem konto. Ponad 500 klików i aż 4 wnioski, z czego najpierw dwa "poszły do banku" a potem wróciły "do weryfikacji" - ściema jakich mało.

Mam kolejną sięć do wywalenia - ale to pod koniec maja. Ponad 100 wniosków "open" i zero wysłanych.

Co do płatności potwierdzam: PDM kasa już na koncie (dziś nota była i wysłana fv).

Są jeszcze dwie super sieci, wysokie prowizje, płacą jak w zegarku z tym że w jednej walidacja opóźniona (zainteresowanych zapraszam na PM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o jednych z nagorszych sieci (moze nie najgorszych ale slabo platnych i rozliczanych). A ktos z doaffiliate korzytsa?

Pieniadze od ponad 2 lat regularnie na koncie. Walidacje zwykle online po 5 minutach.

Macie spory ruch to mozecie negocjowac stawki.

Edytowane przez szfab

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzytam z doA, 90% banerów i linków mam od nich. To jedyna sieć której ufam. Walidacje online większości kampanii. Prowizje wyższe niż w innych sieciach (negocjowane bo spora sprzedaż). Z płatnościami od ponad roku nie ma problemów. Zawsze 20 jest kasa na koncie. Kontakt z supportem mega pozytywny (zawsze odpisują albo na PM albo na skype).

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów post pod postem (brak możliwości edycji ostatniego nie wiem dlaczego).

Dziś wypiąłem wszystkie kody goaffilate (został tylko konar). Nie będę nikogo prosił się o kasę.

Od czasu jak odeszli accounci "z jajami" i został tam "babiniec" jest tragicznie i niech same się w swoim sosie gotują :heej: :heej: :heej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności