Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać że ciekawie temat opisany. Co do tych walidacji i wniosków które są odrzucane. Trzeba zdawać sobie sprawę że najwięcej wniosków generują klienci którzy mają małe szanse na otrzymanie pożyczki. Jeśli chodzi np. o leady wiem z doświadczenia że bardzo często klient pomimo że złożył wniosek np. nie odbiera telefonu, bądź złożył i w rozmowie powie że nie interesuje go oferta bo np. dostał już gdzie indziej.

Ale Wydawcom też nie ma co się dziwić jak widzą 100 wniosków do weryfikacji a zostaje jeden zaakceptowany to nic dziwnego że się denerwują.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Finan,

 

Właśnie dlatego trzeba patrzeć na EPC & CR. Jeśli oba parametry są odpowiedno wysokie – oferta jest warta przesłanego ruchu. Bo tak jak pisaliśmy na blogu – sama informacja "ze 100 leadów, zaakceptowali mi tylko 3" nic nie wnosi. 

 

  • Like 1

Programy Partnerskie v2.0 - Najwięksi Reklamodawcy. Minimum formalności. Maksimum zysku dla Wydawcy. Zaawansowane API. 1mln produktów. Kupony. Unikatowe narzędzia. Unikatowy widget porównywarki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi tego nie musisz tłumaczyć, ja to wiem. Ale Wydawcy podchodzą do tego inaczej.

 

Prosty przykład w naszym PP, jeden z Wydawców miał ok 6 wniosków SALE (nie chce mi się teraz dokładnie sprawdzać) , a zaakceptowany jeden na 57 zł i był niezadowolony. A moim zdaniem jest to wynik ok.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up w ogóle otrzymywanie pożyczki to jakaś magia :)
Ja na firmie, ciągle na plus i to wcale nie mały, brata dziewczyna zarobki trochę wyższe jak najniższa krajowa, a brat zarabia z 3x tyle co ona na etacie i normalnej umowie.
Od firmy pożyczkowej ja otrzymuje odrzucony wniosek, brat odrzucony wniosek, a przyszła bratowa otrzymuje pożyczkę :)

Czy to nie jest śmieszne ? 

Oczywiście w trakcie testu wszyscy 0 debetu, 0 kredytu (nawet karty kredytowe na 0 u wszystkich).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to różnie bywa. Czasem robimy sobie jakieś tam testy i na przykładzie ostatniego:

- Brak jakichkolwiek zadłużeń

- Kredyt hipoteczny spłacany terminowo (a więc info w BIK o terminowej spłacie)

- Dla celów testu wcześniej zaciągnięta chwilówka, spłacona terminowo

- Osoba na etacie w budżetówce (to plus w wielu przypadkach)

 

Pierwsza firma pozabankowa która ma wgląd w BIK - odmowa, Druga firma -  propozycja o wiele mniejszej kwoty niż we wniosku, trzecia firma - zgoda z propozycją o wiele większej kwoty niż we wniosku.

 

Dlatego będąc Wydawcą opłaca się kierować jednego klienta do wielu firm, bo tu odmowa, tu też, a gdzieś tam zgoda.

 

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od firmy pożyczkowej ja otrzymuje odrzucony wniosek,

Czy to nie jest śmieszne ?

 

Jeśli chodzi o firmy pożyczkowe (nie banki) to najlepszym klientem dla nich jest taki, który nie spłaca kredytu lub nie spłaca terminowo.

Na takich klientach jest największy zarobek. ;)

  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lixe, tak niestety te programy są wtrzymane do ~października. Programy na pewno zostaną uruchomione na nowo :)

Programy Partnerskie v2.0 - Najwięksi Reklamodawcy. Minimum formalności. Maksimum zysku dla Wydawcy. Zaawansowane API. 1mln produktów. Kupony. Unikatowe narzędzia. Unikatowy widget porównywarki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej,

 

To moj pierwszy post tutaj wiec witam wszystkich.

 

Dorzuce kilka slow od siebie do tematu "pośredników" czy jak oni to nazywają Firma Affiliacyjnych czy tez Marketing XXXX cokolwiek.

 

- novem - lubi ubić konto pod byle pretekstem, prosze zauwazyc ze rozliczasz sie za leada i za sprzedaz, wiec nie mozesz ich oszukac np. klikami. Jak masz za sama sprzedaz (a tak jest teraz najczesciej) to ewidentnie ich klient musi zarobic itd., wiec bez sensu jakies ubijanie. Lubia ubić konto i siano znika - niby oddaja reklamodawca, ale nie wierze im za grosz, swego czasu wyciekly im wszystkie dane, WSZYSTKIE

- s4ad - jest taka firma, sa spoko, ale kombinuja jak sie tylko da, wszystko legal, ale trzeba trzymac reke na pulsie, na razie wypadaja jako najlepsi, bo mlody twor po starym ingenious

- goaff - k**wa czegos takiego w zyciu nie widzialem... i tutaj pytanie do poprzednikow - jak sobie z nimi poradziliscie? na poczatku bylo spoko, stawki mnie skusily, ale teraz jest jakas masakra - zwykle oszustwo na kasie, na leadach, a obsluga na poziomie tepych blachar z Rumunii/Czeczeni 

 

Ktos pisal, ze postraszyl ich e-sadem - pomoglo? Ogolnie nie idzie z nimi rozmawiac, rozwazalem pozew, ale tak naprawde szkoda mi czasu na walke z gimbazą...

 

Polecam jeszcze stare omg, optimise. Jest spoko, nie ma szalu, ale raczej idzie z nimi calkiem spoko.

 

Ogolnie zgadzam sie z tym, ze trzeba trzymac reke na pulsie, bo jak przyspisz to cie uwalą na wszystkim.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktos pisal, ze postraszyl ich e-sadem - pomoglo?

 Żeby podać kogoś do e-sądu to musisz mieć podstawy, typu faktura/rachunek itp. , a jak jakichś wniosków nie zatwierdzili to nie ma podstaw. Tam mogą iść (do e-sądu) tylko wierzytelności wymagalne, dobrze udokumentowane.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dobrze wiedziec :)

 

Ktos tutaj pisal o tym, zaczeli z nim rozmawiac jak ludzie? Mozna tam do kogos zadzwonic, kto jest w miare ogarniety i normalny?

Popelnili szereg bledow i wszystkiego sie wypieraja jak puste blondyny zlapane na goracym uczynku. Nie chce mi sie z nimi juz gadac, ale moze ktos ma metode zeby na pewno juz ostatnie nalezne pieniadze otrzymac od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli windykację online, to jest to gó**o,

To nie jest windykacja online, a pozew do e-sądu. I dobrze się sprawdza, ale musisz w tym wypadku dobrze udokumentować że te pieniądze Ci się należą (w innym wypadku pójdzie do normalnego rozpoznania). Po to powstał e-sąd.

Co do wynajęcia prawników jak udokumentujesz im swoje racje należycie, będą dla Ciebie pracować za darmo. Wezmą sobie wynagrodzenie od np. dłużnika.

Edytowane przez Finan

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy u nich kilka programow. Wystawiamy fakture. Po 3 miesiacach pisza, ze stara faktura byla zle wystawiona bo:

- w jednym z programow ONI wpisali sobie stawke brutto a nie netto i im sie pomylilo.... system pokazywał inna stawke, bo system nie rozpoznaje stawki brutto i netto...

Wiadomo, ze wybierajac pośrednika wybiera sie m.in. po stawce. Nowej faktury nie przyjma, bo tez jest taki problem i tak jak ktos tutaj pisal "odmawiaja" czegokolwiek.

Oczywiscie na wszelkie wezwania odpowiadaja jak kretyni jakimis tekstami typu "nie zaplaca", nie zdając sobie sprawy, że to jest zwykła proba oszustwa.

Mam ich dosyć, totalna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności