Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi


Jednak przypomniałem sobie, że nie gorszy jest Net Credit albo i lepszy (płacą za lead a nie za sprzedaż jak w Wonga).

Działasz w Net Credit ? Po Twoim poście wnoszę że nie, bo owszem płacą za LEAD tylko pytanie ile ich zdobędziesz ? Zaakceptowanych oczywiście bo warunkiem jest: Nowy użytkownik który nigdy się nie rejestrował, oraz także musi potwierdzić rejestrację przelewem 1 gr.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Finan, @Linkman wg. naszych ogólnych statystyk Net Credit to jeden z najlepszych programów na tą chwilę.

Programy Partnerskie v2.0 - Najwięksi Reklamodawcy. Minimum formalności. Maksimum zysku dla Wydawcy. Zaawansowane API. 1mln produktów. Kupony. Unikatowe narzędzia. Unikatowy widget porównywarki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, procent zaakceptowanych leadów w NetCredit jest bardzo wysoki. Już ktoś to chyba na tym forum kiedyś stwierdził odnośnie Bankiera. Informacja o lead'dzie, jest już po wysłaniu wniosku, kiedy to nie wiadomo jeszcze, czy przelew grosza nastąpi. Jednak jak widać, następują.

 

Jak już napisałem wcześniej, liczba leadów to co innego. I tak też, nowsze albo mniej znane pożyczki jak Kobieta z Kasą cieszą się większym zainteresowaniem niż NetCredit ale procent zaakceptowanych leadów jest niższy i wynagrodzenie za lead też

Edytowane przez Linkman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. naszych ogólnych statystyk Net Credit to jeden z najlepszych programów na tą chwilę.

Według naszych niestety nie, a porównanie mamy na 1xxxxx ilościach wniosków. Nie wierzę w to ponieważ nasze kampanie są dostępne za naszym pośrednictwem w innych sieciach (istniejących na polskim rynku dość długo) i wynik wygląda tak samo.

 

Unique visitors 2 2930 w kampanii (ostatni miesiąc), leadów nawet nie 1%.

 

Wydawcy też nie są głupi i dlatego rezygnują powoli.

@Linkman ,,Zgadza się, procent zaakceptowanych leadów w NetCredit jest bardzo wysoki.,,

 

Tak zgadza się to co napisałeś. Jednak w tej kampanii kwestia pozyskania tego leada jest trudnością.

Edytowane przez Finan

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w NetCredit (prawie) każdy jest nowy i wysyła grosza kontem a gdzie indziej co drugi, co trzeci, co czwarty, co piąty?!

Heh, widzę że nie rozumiesz. NetCredit weryfikuje czy jest nowy klient na etapie składania wniosku. I jak nie jest nowy to nawet go nie zobaczysz w swoim panelu PP.

 

Dlatego np. u nas w PP masz info:

 

Model prowizyjny LEAD 57 zł. (netto) za rejestrację nowego użytkownika potwierdzoną przelewem 1 grosza.

 

Czyli jeśli klient kiedyś wypełniał wniosek: z innego refa/innej sieci/bezpośrednio w NetCredit i będzie próbował z Twojego refa zrobić to ponownie = Nie zobaczysz tego nawet jako lead.

Edytowane przez Finan

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Sprawdziłem przed chwilą jak to jest w kilku innych znanych nam chwilówkach CPL i wszędzie warunkiem jest dokonanie REJESTRACJI w serwisie (no i przelew o ile jest konieczny do zaciągnięcia pożyczki). ja to rozumiem tak, że rejestracja dotyczy tylko nowych klientów a zatem i w tych firmach za już zarejestrowanego nie płacą. Co gdy tak jest, to moje podejrzenie o oszukiwanie jest dalej zasadne.


A jeżeli nawet jest inaczej (tak jak piszesz), to i tak dziwi, że w NetCredit wszyscy poprawnie wypełniają wniosek i dokonują przelewu a w innych firmach jak pisałem, nawet co 4, co piąty tylko. No coś śmierdzi, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja to rozumiem tak, że rejestracja dotyczy tylko nowych klientów a zatem i w tych firmach za już zarejestrowanego nie płacą.

Mylisz się. Jako Admin takiego PP mogę Ci to powiedzieć. Porównaj to co Ci poniżej podam:

 

,,Model prowizyjny LEAD 10 zł. (netto) za prawidłowo wypełniony formularz kontaktowy składający się z 4 pól (imię, nazwisko, telefon, e-mail) w wyniku którego nastąpi kontakt z klientem,,

 

,,Model prowizyjny LEAD 57 zł. (netto) za rejestrację nowego użytkownika potwierdzoną przelewem 1 grosza.,,

 

Widzisz różnicę w warunkach ? I zwróć uwagę na to pogrubione, na czerwono.

 

 

 

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie piszę o Provident, Profi Credit czy TAKTO - tam NIE MA rejestrowania się. Piszę o chwilówkach online (Kobieta z Kasą, Pożyczkomat, Soho Credit i inne). I nie wiem, czy przeczytałeś mój dopisek z poprzedniego mego wpisu (chyba byłes w trakcie pisania tego powyższego): 

 

"A jeżeli nawet jest inaczej (tak jak piszesz), to i tak dziwi, że w NetCredit wszyscy poprawnie wypełniają wniosek i dokonują przelewu a w innych firmach jak pisałem, nawet co 4, co piąty tylko. No coś śmierdzi, nie?"

 

bardzo śmierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jeżeli nawet jest inaczej (tak jak piszesz), to i tak dziwi, że w NetCredit wszyscy poprawnie wypełniają wniosek i dokonują przelewu a w innych firmach jak pisałem, nawet co 4, co piąty tylko. No coś śmierdzi, nie?

Nie rozumiesz że w tym przypadku widzisz tylko wnioski klienta który spełnia warunki ? A więc jest w pierwszej kolejności NOWYM klientem.

 

Procedura wypełnienia wniosku w NetCredit wygląda tak że NIE ZOBACZYSZ GO jeśli klient nie będzie nowy. Stąd bierze się wysoka akceptowalność wniosków.

 

 

 

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności