Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

PP Monedo Now jest już w Convertiser :) Stawka 190 PLN za nowego klienta: https://blog.convertiser.pl/2016/03/program-partnerski-monedo-now/

Programy Partnerskie v2.0 - Najwięksi Reklamodawcy. Minimum formalności. Maksimum zysku dla Wydawcy. Zaawansowane API. 1mln produktów. Kupony. Unikatowe narzędzia. Unikatowy widget porównywarki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób promujących Via SMS - czy zliczane są leady? Kiedyś promowałem, zero leadów aż się zniechęciłem i usunąłem. I wyobraźcie sobie, że chyba po pół roku miałem akceptacje leadów (które wcale nie pojawiły się pół roku wcześniej).

Edytowane przez Linkman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I wyobraźcie sobie, że chyba po pół roku miałem akceptacje leadów (które wcale nie pojawiły się pół roku wcześniej).

Chcesz powiedzieć ze nie pozyskałeś tych leadów a one po pół roku zostały zaakceptowane? Może być tak że system trackingowy ich do końca nie zliczył. Wtedy PP dochodzi do tego komu zaakceptować po innych danych. Mieliśmy u nas w PP takie przypadki że Wydawca był zdziwiony iż naliczamy mu prowizję za coś czego u siebie nie widzi w panelu, ale nie po pół roku i są to sporadyczne przypadki.

 

Oprócz jednej kampanii, ale jest dość specyficzna bo liczy się złożenie wniosku przez klienta, jak klient wróci po pół roku (nie skorzysta z pożyczki w momencie złożenia wniosku) i wtedy skorzysta to też jest naliczana prowizja dla Wydawcy.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie do osób promujących Via SMS - czy zliczane są leady?

 

Linkman, u mnie ostatnie 28 leadów VIA SMS z novem zostało odrzucone. Przeniosłem się do innej sieci z tym programem, jeśli będzie to samo to dostaną ode mnie "bana " ;-)

podobne_firmy_468x60.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

systempartnerski.pl

 

Nic nie pisałem w tym wypadku. Kiedyś pisałem kilkakrotnie w innych sprawach i ich odpowiedzi satysfakcjonowały mnie jeśli nie potencjalnie materialnie to wiarygodnością. Tak sobie myślę, że z racji tego, że jest to w sumie potężna grupa, to nie będą sobie psuć nerwów droczeniem się z klientem o wyłudzone - nieuznane leady. 

 

Konkludując, daj zarobić ;-) zapisz się przez ten mój link partnerski: 

https://olderbetter.produktyfinansowe.pl/e/lead/714/?source=lt

pozdrawiam po dwóch korkach ale co napisałem, to zgodnie z faktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym zarobić, ale akurat jestem już zarejestrowany we wszystkich z tej listy 

https://podobnestrony.pl/do/zanox.com

  ;)

Ja wrzuciłem aktualnie via sms z money2, wole rozwiązania gdzie mniej płacą za sprzedaż, ale jest  pewna kasa za rejestrację nowego klienta :)

podobne_firmy_468x60.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym zarobić, ale akurat jestem już zarejestrowany we wszystkich z tej listy  ;)

Ja wrzuciłem aktualnie via sms z money2, wole rozwiązania gdzie mniej płacą za sprzedaż, ale jest  pewna kasa za rejestrację nowego klienta :)

 

I w czymś ci pomogło to, że zarejestrowałeś się na xx pp ? Jak dla mnie to głupota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I w czymś ci pomogło to, że zarejestrowałeś się na xx pp ? Jak dla mnie to głupota...

Dlaczego głupota?

Też jestem zarejestrowany (co prawda w kilku a nie wszystkich). W taki sposób można sprawdzić i przetestować np. narzędzia do promocji oferowane np. przez daną sieć...

Ekskluzywna galanteria skórzana dla wymagających.

Metody na zarabianie pieniędzy w internecie.

Na sprzedaż ekskluzywne torby lekarskie oraz kalendarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności