Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

@st0per @Hicarian napisał że ma dużo klików, a nie przekładają one się na złożenie wniosku.Więc w takim przypadku nie ma nic do rzeczy czy mała firma.Klik powstaje po wejściu na ich stronę, jak klient złoży wniosek zostaje on zarejestrowany i jest widoczny w systemie, a to jak zostanie zwalidowany to już inna kwestia.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiał ze mną na PW i chodzi mu o to że ma dużo klików, a nic złożonych wniosków.Uprzedzając pytania nie u nas.

Edytowane przez Finan

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam za odpowiedzi w temacie. Tylko nie posprzeczajcie się z mojego powodu :) Wprawdzie dość długo siedze na PiO, ale w chwilówkach nabieram doświadczenia i mogę czasami napisać coś niezrozumiale, zatem wybaczcie. 

 

 

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dużo zależy od miesiąca, w tych, co są zwiększone wydatki (komunie, święta, nowy rok szkolny itd) idzie więcej, niż w takich luźniejszych. Co do starych chwilówek- tu spada ilość fakt, głównie dlatego, że już osoby zainteresowane tematem często znają i korzystały z tych stron, czasem ktoś nowy wpadnie, dlatego warto pilnować nowych ofert też. Dużo zależy też  od reklamy i czy trafisz w target w reklamie oraz od pozycji strony w głównych wyszukiwarkach.

Darmowa porównywarka pożyczek online.

Polecam także: zdjęcia Świdnica

oraz pamiątki Świdnica - sklep online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hicarian, Dzięki za to że zwróciłeś uwagę! Faktycznie, widzę że na Twoim koncie widnieją zatwierdzone, lecz nieopłacone konwersje aż z kwietnia. Przekazałem tą sprawę do menedżera programu – do końca tygodnia sprawa powinna zostać wyjaśniona.

Programy Partnerskie v2.0 - Najwięksi Reklamodawcy. Minimum formalności. Maksimum zysku dla Wydawcy. Zaawansowane API. 1mln produktów. Kupony. Unikatowe narzędzia. Unikatowy widget porównywarki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. Sprawę zna już pani Paulina od Was od 2 miesięcy, więc nie rób sobie tutaj dobrego PR. Napisałem specjalnie tutaj, bo już w ilości email jakie wysłałem do Was i odpowiedzi jakie otrzymałem nie wróżyły zapłaty. Taki bait.

 

Pani Paulina, też już przekazała sprawę 2 razy już jakiś czas temu. To jak to jest? Jesteście poważną agencja afilacyjną? Czy nie potraficie z trochę bardziej znaną firmą negocjować zaległe zapłaty?

 

p.s

Nie "aż z kwietnia" tylko z  marca.

Edytowane przez Hicarian
  • Like 3

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności