Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A możesz lixe podzielić się z nami cóż to za program partnerski? Jeśli jest wart polecenia to może podziel się nim z nami i zapodaj tutaj refa jakiegoś :-) 40 zł za samą rejestrację to dobra kasa...

Firma VECTRUM

 

Dla chcących sprzedać auto polecam - Skup samochodów Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAIMO to jedyny wydawca, na którym nie zarobiłem ani złotówki przy prawie 50 wnioskach. W bankierze stawki za******e za sprzedaż zaimo, ale tą sprzedaż mało komu udało się zrealizować z tego co wiem.

Dla mnie to podejrzane.

Edytowane przez mmr88

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


żadnych pieniędzy nie przelewa

Napisałem ewentualnie - ich aplikacja wszystkich banków nie obsługuje.

Sprawa kolejna - zliczają leady + potwierdzenie online, czy potwierdzenia leadów pod koniec miesiąca? To jest często wyznacznik do tego, że firmy mogą robić wałki.

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wyszła nowa platforma

szybka walidacja, bo przeważnie do 10ego każdego miesiąca jest,

Się zdecyduj czy własnie wyszła, czy już miałes tam wypłaty.

100% konwersji? :D najs.

Ja tam nie neguję, ale...

To to co masz w stopce?

finansowyprogrampartnerski.blogspot.com/

W życiu bym nie zaryzykował :D

Edytowane przez szfab
  • Like 2

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poziomie prawie 100%, prawie , bo czasem zdarzyło się , ze na 70 wniosków przyznali mi 68. to chyba nie jest wałek?

te cyfry od razu sugeruja walek . Przeciez to niemozliwe . Nikt nie placi za pusta robote. Bo z tego sprzedazy bedzie 10% . Moze koledzy z piaskownicy ci uwierza dziecinko .

To jak kilka lat temu "zyski" z Ambergolda - ilu ciolow uwierzylo w cos co bylo niemozliwe.

Edytowane przez Studenciak

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pinokjo to hybryda kilku firm międzynarodowych, wiec tam jej nie znajdziesz:)

Ok. To może wyjaśnij nam dlaczego w regulaminie można przeczytać coś takiego:
"Solutions4ad sp z o. o. ( nazywana dalej Solutions4ad ) z siedzibą przy ulicy Władysława Jagiełły 16/4,70-260 Szczecin, stawia swoim partnerom kooperacyjnym do dyspozycji system partnerski Solutions4ad"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie doszukuj się dziury

Bo wszystko wygląda lipnie i tyle. Dziwne formularze na blogspocie, o firmie ani słowa w sieci - tylko Twoja rekomendacja?

Pamiętam jak dziś, jak kilka lat temu znajomemu mówiłem, że Amber Gold to dla mnie jakaś lipa. Nie było niczego co wytłumaczyć może tak wysokie zarobki, oprocentowanie tych lokat. Niestety nie dał się przekonać i wrzucił do nich 10k :D

Czasem pazera zjada nasze oszczędności. :crazy:

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Studenciak kocham takich niedowiarków, zarabiaj po 5 groszy za kliki, skoro to Twój szczyt możliwości i wyobrażeń

jakby ci to powiedziec - wypowiedzialem sie patrzac od strony firmy afiliacyjnej a nie klienta :) - kase wyciagaja z d... i placa majatek za puste leady ...

Jakoś zalatuje mi tu byłym ziell trafic ala affiliando

w koncu Szczecin :) . Jakis byly pracowniczek zobaczyl potencjal i zabiera sie za rozkrecanie firmy

Edytowane przez Studenciak

Gupie google niczego nie potrafi dobrze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Pinokjo po raz kolejny nie rozumiem czemu szukasz jakiś artykułów czy informacji o firmie, która powstała kilka dni temu

Jak to nie rozumiesz? Skoro w regulaminie tej niby "firmy" jest napisane, że to Spółka z o.o., a dokładnie Solutions4ad sp z o. o. to logicznym jest, że spółka musi być zarejestrowane w KRS żeby móc w ogóle legalnie działać. Skoro jej nie ma to znaczy, że taka firma nie istnieje. W takim razie w jaki sposób nie isteniejąca firma podpisała umowę współpracy z Kredito24? Jakim cudem? Jaka firma zgodziłaby się na współpracę bez sprawdzenia podstawowych danych firmy? Niezły wałek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności