Skocz do zawartości

ile pracujesz miesięcznie?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

1-2h dziennie max. Wcześniej siedziałem po 12-14h i mi się bezsenność włączyła, co uniemożliwiało mi nawet normalne funkcjonowanie w ciągu dnia. Zrezygnowałem ze zleceń, zrezygnowałem zrobienia czegoś dla innych, teraz robię tylko swoje i czuję się lepiej.

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

czy 21 godzin w pracy non stop to już maraton?

ja ostatnio taką ilość godzin - od 6 do 3 - odchorowałem.. w sensie 2 dni chodziłem do tyłu ;) o gorszym starcie na 10km nie mówiąc...

Z końcówkami zleceń przed odbiorem tak już bywa. Jestem już jednak na obrotach, jest O.K. Chociaż nie zamierzam z tego robić reguły- maratony to jednorazowe wyskoki. Szczególnie, że robota fizyczna.

Jestem w wieku dopiero co podeszłym

w sensie to przenosimy do żartów? :) podeszły wiek imho to koło 50.. :)

5 to kolejna wielka cyfra przede mną. Tekst ten zapożyczyłem z piosenki Jopek a słowa pisał Pan Poniedzielski. Poda mi się bo to fajny zwrot ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i nie wierzę ;) kurde niektórzy to pracują po godzinie dziennie i trzepią za to chyba niezły hajs, ale czy to prawda? Podobnie jak ze skutecznością pozycjonowania ? (był taki temat)

Praca zawodowa? praca nad sobą? praca na roli? praca na ogródku? praca nad dzieckiem? może kiedyś dojdę do godziny, ale raczej w to wątpię ;)

Jeśli ktoś był nauczony wstawać do roboty o 4 i wracał z niej o 22, to może tak normalnie funkcjonować, zwłaszcza jeśli ma odskocznię, lubi to co robi a co najważniejsze ma z tego satysfakcję

Tego typu tematy są dobre przy porównywaniu pracy za granicą (i zarobków do naszych)

Polska 8 godzin-1300 zł -2000 (Polak powie, nie robię więcej bo mi się nie opłaca)

Praca za granicą minimum 16 godzin od poniedziałku do niedzieli (średnio koło 4 tyś złotych, ale wtedy się opłaca i jestem kimś ;)

Miłego dnia :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli ktoś był nauczony wstawać do roboty o 4 i wracał z niej o 22, to może tak normalnie funkcjonować,

Jeśli pracujesz w korpo to standardem jest pobudka o 6-7, a powrót do domu w godzinach 20-21. Tak przez 5 dni.

Pracując na swoim, pracujesz w zasadzie 24h/dobę. Wszystko zależy od tego co kto robi i jak. Pojęcie praca jest względne, jeden traktuje jako pracę dyżur telefoniczny a drugi machanie łopatą przez 10h.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca za granicą minimum 16 godzin od poniedziałku do niedzieli (średnio koło 4 tyś złotych, ale wtedy się opłaca i jestem kimś ;)

Mieszkam za granicą od 8 lat (dokładniej UK) i pierwsze słyszę o takich zarobkach i takich godzinach pracy (szczególnie pn-nd).

Osobiście pracuję 4-5h dziennie (piszę o roboczych godzinach pracy, pomijając w między czasie odpisanie na jakiegoś maila i tym podobne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W budowlance pracujecie po 8 godzin i wasi pracownicy?

Szczerze, dziwne i nierealne, gdyż jest to dosyć specyficzna branża, z kilku powodów TERMINY..TERMINY..TERMINY..(konkurencja itd)

Tak ja wiem, za granicą zarabia się grube tysiące, a nie płaci żadnych rachunków, nic nie je a pensje wielokrotnie przewyższają nasze

Z chęcią bym poznał ofertę firmy budowlanej, gdziekolwiek na świecie gdzie pracownik robi 4-5 godzin

Pracowałem w budowlance w dwóch państwach, i od brygadzisty po fachowca kończąc na robolu, 12 godzin to był pikuś i jakoś właśnie w granicach (W Polsce przykład to kierownik budowy czyli inżynier, od 7 do 16-18 musi być na miejscu, to wiem z doświadczenia)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules, zauważ, że nie jestem pracownikiem tylko prowadzę działalność. Moja praca opiera się głównie na rozmowach z klientami, dowóz materiałów i narzędzi pracownikom oraz kontrola i planowanie. U mnie pracownicy pracują po 8h i wszędzie gdzie się nie obracam to jest 8-9h pracy (zależy od szefa jak liczy przerwę i ile jej jest).

A z rachunkami i jedzeniem to grubo przesadzasz albo mówisz o wakacyjnych studentach. Ja już mieszkam tu 8 lat, mam rodzinę i normalne życie.

E. Temat nie jest o tym, ja tylko odpowiedziałem na pytanie (kontynuując dyskusję na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules. Nie trzeba pracować dużo, ale pracować mądrze. Są branże, a wręcz w każdej branży jest tak, że szeregowy pracownik ma najgorzej. Z drugiej strony można też często postarać się coś wykombinować, nawet w budowlance myślę. Tak na szybko strzelam: zakłada ktoś jednoosobową DG i idzie na kontrakty do większych firm za FV. Pracodawcy się to opłaca, bo nie płaci za pracownika "brutto brutto", a nawet wrzuca sobie w to koszty, a pracownik może pracować tyle, ile będzie mu się podobało (ustalone przed podpisaniem umowy). I wydaje mi się, że wcale nie zarabiałby mniej - o ile oczywiście ma predyspozycje do tej branży, ale to jest oczywiste.

Podobnie w pisaniu tekstów za 1zł. Można. Ale można inaczej, jeżeli się przysiądzie i stworzy eleganckie zaplecze z unikalnym tekstem na ładnych szablonach i wyśle ofertę do większych firm seo, to myślę sporo można by na tym zarobić. Szczególnie teraz, gdy ludzie coraz bardziej są podatni na to, że potrzebne jest zaplecze, a bhs umiera.

Oczywiście nie piję do Ciebie i absolutnie nie chcę Cię urazić, tylko podać przykład i obalić argument, "że się nie da" - czy to pracować kilka godzin dziennie czy zarabiać większej kasy bez przemęczania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, tylko w budownictwie prywatnym, mieszkaniowym. W budownictwie przemysłowym Kierownik Budowy jest praktycznie cały czas na miejscu- na ogół tyle godzin ile szeregowi pracownicy. Cały czas pracuję na budowach.

e: picie na budowach też tylko budynki prywatne. Skończyło się albo mocno ograniczyło gdzie indziej.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up teraz jest coraz wiecej sciemniaczy i oszustow ze spzoo albo SA. Praca taka sama jak 20 lat temu. Nie zamieszkalbym w budynku od stachanowca i tak samo nie zamieszkam w nowym budownictwie. Przyklad - pobudowano osiedle na wilanowie w warszawie podobno za 400 mln i po 5 latach trzeba zrobic remont za 10 mln. Wytlumaczenie developera jest takie ze rury sa zle uzytkowane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności